Dohľad nad inou rizikovou graviditou

tajomna00
8. aug 2017

AHojte, chcem sa opytat preco mi lekarka napisala do papierov diagnozu : Dohlad nad inou rizikovou graviditou ked vsetky vysetrenia mam zatial v poriadku. Som 19tt. Na poradne chodim pravidelne. Prvy USG dopadol dobre, geneticke testy tak isto dobre. Vie mi niekto poradit? DAKUJEM

tyelde
8. aug 2017

No to ti my ťažko vyveštíme čo tam lekárka videla... Prečo si sa nepýtala rovno jej?

tajomna00
autor
8. aug 2017

pretoze ked sa pytam tak stale povie ze je vsetko uplne OK, aj krv, aj vysetrenia a az teraz doma som si vsimla co napisala na papier. Ved myslis ze by som sa jej neopytala keby som to zistila skor? a ked nemas odpoved tak ani neodpisuj. tolko viem aj ja co ty

bluka2
8. aug 2017

@tajomna00 Mozes jej zavolat a spytat sa, co tym mysli, ze ta to znepokojilo.
Dufam, ze som ta mojou odpovedou neurazila, kedze nemam odpoved, ako nikto na tomto fore 😉

janula12345
8. aug 2017

@tajomna00 rizikove teho sa oznacuje aj po ivf,, alebo ak zena prekonala uz nejake potraty... atd. nie je to vzdy iba na zaklade vysetreni .

maciatkolulu
8. aug 2017

@tajomna00 telefon tvoja gynekologicka nema? Ci si myslis,ze niekto vie a pozna komplet tvoje vysledky atd. Najjednoduchsie riesenie je zdvihnut tlf a konzultovat to,ked ta to privelmi "zerie" tak sa zdvihnut a ist priamo za dr a mas klud....

evittam
8. aug 2017

@tajomna00 Odkial to mame akože vedieť?!

anjelicek26
8. aug 2017

Ved staci, ked je placenta na blbom mieste, ci je menej cievny pupocnik, to ti nikto nepovie, zdvihni telefon a pytaj sa.

tajomna00
autor
9. aug 2017

Vy ste take mudre. Zruste vsetky fora a pytajte sa vsetky svojho lekara vsetko. Premudrete mudrane

maciatkolulu
9. aug 2017

@tajomna00 ja aj tak robim, kedze dr ma v rukach moje vysledky a vie asi co mi je, kedze vypisuje diagnozy...😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre