Ambulancia rizikovej gravidity

jahodovypuding16
24. aug 2018

Ahojte kočky, potrebujem poradiť. Som na rizikovom tehotenstve a moja gynekologička ma posiela na vyšetrenie do Ambulancie rizikovej gravidity, lebo si nie je istá, či by som nemala byť v nemocnici náhodou. Neviem či ísť na Kramáre, Antolskú či do Ružinova. Máte niektorá skúsenosti? Najradšej by som šla na Antolskú, lebo tam chcem rodiť, ale zatiaľ ešte dúfam nebudem, som len v 30 tt.

vaneska
24. aug 2018

@jahodovypuding16 neviem ako daleko mas Antolsku ale sla by som tam. Ha som tam rodit nechcela ale nakoniec som tam skoncila a v 28tt tam aj porodila a bola som spokojna ako s lekarmi, sestrickami aj so starostlivostou o moju malu. Drzim palce 😊

babi81
24. aug 2018

@jahodovypuding16 ak mas riziko predcasneho porodu tak bud antolska alebo kramare.moja mala lezala na oddeleni predcasniatok na kramaroch a vsetci boli velmi mily, ja som tam bola spokojna, s osetrovanim predcasniatok narodila sa v 34tt, ale nerodila som tam takze pstatne neviem

jahodovypuding16
autor
24. aug 2018

ďakujem 🙂
skúsim asi tú Antolskú, mám riziko predčasného pôrodu, ináč mám všetko ostatné v poriadku. Kramáre mám síce bližšie ale nejak ma láka tá Antolská viac. Rodiť sa ešte nechystám, teda ak to príroda nezariadi ináč :D Chcem zatiaľ len na tú rizikovú ambulanciu na vyšetrenie.

jahodovypuding16
autor
24. aug 2018

A ešte sa chcem opýtať, či sa tam treba objednávať do tej ambulancie, alebo len prídem a vezmu ma? Výmenný lístok mám.

vaneska
24. aug 2018

@jahodovypuding16 na toto neviem odpovedat. Ja som tam skoncila na urgente poobede a hned ma brali na hospitalizaciu. Skus ale napisat v skupine nemocnica Antolska

jahodovypuding16
autor
24. aug 2018

@vaneska dakujem za radu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre