Extrémne oslabená imunita v tehotenstve

silvia765
19. nov 2022

Ahojte dievcata, chcela by som sa opýtať tých, ktoré mali obdobný problém s imunitou v tehotenstve čo vám pomohlo?Toto je moje tretie tehotenstvo, no zároveň najhoršie, každú chvíľu mám virózu alebo zápal dýchacích ciest, v podstate idem z virózy do virózy. Je niečo čo vám pomohlo v obdobi tehotenstva na veľmi oslabenú imunitu? Ďakujem pekne za každú odpoved …

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
19. nov 2022

@silvia765 Bohuzial mne az porod. Cely 8. a 9. mesiac som bola chora, nevedela som sa z toho vyhrabat. Porod bol ako sibnutie carovneho prutika, naozaj od toho dna som vyzdravela.

mikadooo
19. nov 2022

@silvia765 mne nič. Až pôrod. Rodila som v zime,pamätám si, že ako prišla po lete jeseň, stále som len soplila a pokašliavala. Po pôrode som prekašľala celý nasledujúci deň a zrazu - na ďalší deň, akoby uťalo. Držím palce, snáď ti nejaká rada pomôže...

silvia765
autor
20. nov 2022

@mikadooo Ach dievcata ďakujem, ale tiež si myslím, že to odíde až pôrodom, v predchádzajúcich tehotenstvách mi taktiež odišla imunita, ale tentokrát je to úplne extrem, po atb mesiac a pól chorá bez zmenu stavu, bez nálezu bakterií, čo sa týka prípravkom beriem aj omega aj probiotiká, magnezium, c a d. A stále rovnaký stav :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre