Hemoroidy v tehotenstve

viktoria021202
25. dec 2023

Baby odporúčajte nejaký krém,mastičku čo je vhodné počas tehotenstva na hemoroidy.. som v 9.mesiaci dakujem

em4life
25. dec 2023

ja som mala Proctoglyvenol

janinah
25. dec 2023

Všetko čo sa bežne používa.factu masť.cipky proctoglyvenol.pri krvácaní detralex

viktoria021202
autor
25. dec 2023

@em4life a pomohlo to prosim?

viktoria021202
autor
25. dec 2023

@janinah nekrváca to len je to bolestivé

kitycat
25. dec 2023

@viktoria021202 pomoze ti krd porodis ssi najviac. Dovtedy vela pi, nech mas makke ee

viktoria021202
autor
25. dec 2023

@kitycat budem rodiť sekciou dúfam že potom to prejde nikdy som nemala predtým

martaatram
25. dec 2023

Ja mam boli bolestive aj krvácali .. pouzivam proctogyvenol uz nebolia krvacaju sem tam ale trčia stale 🥺tiez som v 9mesiaci

viktoria021202
autor
25. dec 2023

@martaatram je to hrozné :( dúfam že po pôrode to zmizne

martaatram
25. dec 2023

@viktoria021202 no aj ja neviem ale simoredstavit co to bude ked teraz mam dva celkom velke von a ked budem tlacit 😳😩😩😩

em4life
25. dec 2023

@janinah nie som si ista, ci vsetko sa moze davat v tehotenstve. Proctoglyvenol ano

janinah
25. dec 2023

@em4life môže

viktoria021202
autor
25. dec 2023

@martaatram áno aj ja mám to von a velké je to 😞 a len krem pouzivate? Ci aj cipky?

martaatram
25. dec 2023

@em4life moze sa aj faktu mala som ho tiez predpísaný … mne dr povedala ze v 3 trimestri sa uz moze viacmenej vsetko

martaatram
25. dec 2023

@viktoria021202 krem ,čipky ,a vlhčené utierky …. Po čipkach na 3 den bolest zmizla … ale trčia mi stale von 🤷‍♀️a to uz pouzivam asi mesiac a nie a nie sa stiahnut a to nemam tvrdú stolicu cize netlačím

zaphyra
25. dec 2023

Baby ja som asi mäsiar, ale mne to naozaj pomohlo 🤣 sice som nemala v tehotenstve, ale spravili sa mi tlacenim pri porode. Bolest neskutocna, mala som pocit, ze zp mna vnutornosti vypadnu.... No a ja som si ich pozatlacala dnu, natierala som hemostop gelom a kedze som kazdu potrebu po porode robila v sprche, tak som si umyla aj zadok a jemne zakazdym aj s tym gelom pozatlacala a zmizli mi uplne. Nevravim, ze je to medicinsky správne, mne to vsak naozaj zabralo

kitycat
25. dec 2023

@viktoria021202 ja som mala uz predtym, aj 2x laserom odstranene s ako som otehotnela tak to zase. No hovoril mi, ze to budeme riesit az po porode, ze to sa asi este zhorsi dovtedy, ale "nastastie" som mala akutny cisar a tlaky dole neboli.

Niekomu sa uz nevratia. Snad to bude tvoj pripad. Mne sa asi este vratia, ale uz som s tym zmierena

No a teda neutieraj sa toaletakom ale fakt sprchuj

viktoria021202
autor
25. dec 2023

@kitycat aj ja budem mať sekciu chvala bohu🙏🏻🙏🏻🙏🏻 takže dúfam že to bude ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre