Krvácanie bez akcie srdiečka

sabinka09
14. sep 2022

V decembri minulého roka som prežila zamcalny potrat v 11 týždni po prirodzenom otehotneni. Som opäť tehotná prirodzene predpoklad po podaní Ovitrelle na prasknutie folikuly 7+0 ( nepravidelná MS, bez cyklu pred otehotnenia po umelom oplodneni). Včera s začala krvácať mierne, bola u lekárky . Bez potrdenia akcie srdiečka a 5+6 týžden. Pre týždňom bola akcia srdiečka potrdnena. Babo malo rovnakú veľkosť ako pred týždňom. Odoslaná na nemocnice na potrat tabletkou. V nemocnici akcia srdiečka potrdenia ale s brachykardiou. Pokračovať v užívaní progestenalle 200 mg. Dnes veľké kŕče spojene s krvácaním. Bez potvrdenia akcie srdiečka. Lekár mi nasadil Duphaston a kontrola o týždeň. Zažil niekto niečo také? A malo to i dobrý koniec?

deti95060810
14. sep 2022

ja som zažila ale len veľké masívne krvácanie....a potom zas a potom opäť.... zakaždým som skončila v nemocnici...
Dcéra má 16r

sabinka09
autor
14. sep 2022

@deti95060810 aj moje krvácanie bolo okolo obeda veľké. Mala som bolesti ako kontrakcie každých 6 minút tak na minútku, potom každých 6 minút 4 minútové bolesti a keď som šla sk lekárovi do nemocnice som mala nepretržite bolesti. No napriek tomu, že nevidel akciu srdiečka, no už sa včera lekári z mýlili tak mi dal Duphaston 3x1 s tým, že mám hneď užiť na obed 3 naraz a jednu večer a potom normálne pokračovať. No ako som užila duphaston bolesti aj krvácanie ustúpilo ale nevymyzlo. Stále sa modlíme v dobrý koniec ale moc tomu neverím. Tak budem rada za každú pozitívnu skúsenosť na povzbudenie. Prežili sme extrémne náročný rok a psychicky to nezvládam.

sense
14. sep 2022

@sabinka09 ak si mala akciu potvrdenu a potom uz akcia srdiecka nebola tak uz asi zrejme je koniec. Ani duphaston neurobi zazraky. Prajem vela sil.

sabinka09
autor
14. sep 2022

@sense jedna lekárka v ten istý deň najprv trvdiala že bez akcie, druhá o hodinu akciu videla.

sense
14. sep 2022

@sabinka09 tak keď najprv nevidela a potom videla tak to nemusí byť ešte koniec. Kedy máš ist opäť na sono? Držím palce nech všetko dobre dopadne

matullienka
14. sep 2022

Ono pri tak malom tt tehotenstva, masívnom krvácaní a malinko slabšom done nemusia vidieť, mne tak pri príjme tiež nevidel a povedal počkáme do rána a uvidíme keď nebude také masívne krvácanie a ráno už znova videla pekne. Držím palce

sabinka09
autor
15. sep 2022

@sense mňa poslali domov, krvácanie a kŕče výrazne ustáli ale stále sú. Sono ma až v utorok, či bábätko pod rástlo, či uvidia srdiečko, alebo som sa vyčistila... Ťažko to rozdychavam ale musím počkať

sabinka09
autor
15. sep 2022

@matullienka áno včera lekár co akciu nevidel tiež povedal, že ma staré sono i fotka z neho bola skôr machulka....

sabinka09
autor
17. sep 2022

@matullienka tak som dnes definitívne potratila. Doslova zo mňa plod vypadol. Bola som v šoku. Neprajem nikomu

matullienka
17. sep 2022

@sabinka09 verím ja so tiež také zažila dokonca na dovolenke v Taliansku to sú tak príšerné situácie, ze si to človek ani nevie predstaviť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre