Krvácanie v 5. týždni. Dopadlo to u niekoho dobre?

vrbk_a
27. dec 2023

Ahojte, dnes som podla doktorky 5 tyzden tehotenstva, avsak uz 4. den krvacam. Zacalo to spinenim ale od 25.12 aj krv. 25.12 som bola na pohotovosti a videl gestacny vak aj s zltkovym obalom hcg rastlo. Krvacanie sa vsak zhorsilo tak dnes som bola u svojej doktorky. Dostala som clexane, dicynone a zvysene davky progesteronu. Stale je vidno gestacny vak na ultrazvuku. Do dalsej kontroly 2.1 mam iba lezat.

Chcem sa opytat ci tu bola niektora z vas ktora si presla niecim podobnym a malo to stastny koniec, alebo ako ste dopadli?

Ďakujem

dzulli1980
27. dec 2023

U mňa to skončilo potratom ... ale je pravda, že ja som nebežala ku doktorke, tieto začiatky sú také, že buď/alebo ... nie som zástancom toho, za každú cenu umelo držať niečo, čo by prirodzenou cestou odišlo ...
@vrbk_a

ankare
27. dec 2023

@vrbk_a držím palce!

mamusa123456789
27. dec 2023

Nebolo to v 5tt, ale zhruba 8-9tt a momentálne má 3 roky a 7 mesiacov, bola mi nasadená liečba a dotiahli sme to 38tt prirodzeným pôrodom, držím ti palce, aby všetko dobre dopadlo a vydržali ste aspoň toľko co my a ty si držala v naruci svoj vytúžený ukticany uzlík šťastia 🍀🍀🍀

simsalabim
27. dec 2023

Ano, u mna to bol syndrom miznuceho dvojcata. Dcera ma uz 24.

majamat
27. dec 2023

ja som spinila a jednodnovo aj krvacala, teraz ma dcera uz 13r.
druhe tehu slabucke krvacanie a skoncilo to ako MA.

no bola som v nemocke s tehulkou, ktora tam bola na krvacanie uz 3x v prvom trimestri a donosila zdrave dieta.

neda sa usudit, akotehu skoci., treba len cakat, ved leicbu mas. oddychuj, nemnamahaj sa a skus pozitivne mysliet.

deti95060810
27. dec 2023

mne sa to stalo pri druhom tehu...krvácala som masívne až 3 krát s pobytom v nemocnici. Všetko prešlo ako mávnutím ruky v 5 mesiaci, zrušila som PN a išla pracovať. Na MD som odišla týždeň pred plánovaným termínom.
Dcéra sa narodila v poriadku, za necelý mesiac má 18 rokov.

zuzka1117
27. dec 2023

Aj ja som krvácala, mala som hematóm v 5-6. týždni, ale všetko dobre dopadlo 🙂 dieťa zdravé 🙂

sofia1979
27. dec 2023

@vrbk_a bohužiaľ potratom no nemusí to byť tvoj prípad drž sa skús ležať v kľude

siska53
27. dec 2023

@vrbk_a ja zom vysledok tehotenstva, kde na zaciatku moja mama krvacala.. resp.spinila.. dokonca nemala ani kludovy rezim, vtedy to nik neriesil, bola so mnou takto pri mori.. preslo to samo, ale neviem kedy.. len viem, ze mama mi vravela, ze sprosta bola, mala 22, vobec si neuvedomovala, co sa mohlo stat... Drzim paste! Nie kazde krvacanie sa skonci zle.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre