Krvácanie v tehotenstve

dominika6182
21. nov 2023

Ahojte, som v 5-6 týždni tehotenstva. Dnes som bola na kontrole u svojej gynekologičky.Už dva dni dozadu som začala špinit. A dnes som mala krvácanie niečo podobné ako menštruácia. Stretli ste sa s tým tiež vo svojom tehotenstve a dopadlo to dobre? Doktorka mi nedala žiadne lieky na zastavenie krvácanie, lebo že ešte není vidno akciu srdiečka. Ďakujem

alexandraas
21. nov 2023

@dominika6182 zbehla by som na pohotovost...

selena_luna
21. nov 2023

@dominika6182 ahoj. Je to zial bud alebo. Moze ist o zacinajuci potrat, alebo zamlcany. Ale tiez vobec to tak nemusi byt, spinenie a krvacanie sa moze vyskytnut a je babo je ok a bude mat o tyzden akciu srdiecka. Chapem dr ze caka na akciu, aby zachranovala zivotaschopne tehotenstvo, ale ak sa necitis s tym ok, mozes ist aj na pohotovost a ziadat liek na zastavenie krvacania.
Sama mam za sebou zamlcany potrat, tak neber to tak ze som cynicka, len realistka, ale co ma odist, odide a co ma ostat, ostane. Viem aky strach alebo.bolest citis. Drz sa.

joannita
21. nov 2023

@dominika6182 je to pomerne bezne. Ja ked som krvacala, tak bolo vsetko v poriadku a naopak ked som nekrvacala tak vtedy som 2x potratila, ani som nevedela teda o tom.
Zalezi ale pripad od pripadu, niekedy krvacanie nemusi znamenat nic a niekedy zial ano.
Lieky na zastavenie krvacania nepomozu. V tomto stadiu je to bud - alebo.
Nepomoze ani pohotovost. Tam sa nachodila a vzdy len pozreli, nieco pichli a poslali domov.

rebrambora
21. nov 2023

Ani raz som pocas tehotentiev nekrvacala. Chod na pohotovost.

majamat
21. nov 2023

presne ako baby pisu - bud, alebo ...
a je to pomerne caste.

ja som v prvom tehu spinila v 7-8tt, v 11tt krvacala, dr mi nic nedal, tehu skoncilo uspesne,narodila sa mi dcera.

druhe tehu - v 13tt slabucke krvacanie, ktore sa dalsi den rozbehlo viac, aj napriek liekom tehu neuspesne. skoncilo ako MA.

majamat
21. nov 2023

este musim podotknut, ze som poznala mamicku, ktora bola s krvacanim v nemocke uz 3x. po case som ju stretla a kocikovala svoje babatko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre