Krvavý výtok v 13. týždni

20. jún 2022

Ahojte baby v sobotu som mala taky tmavo krvavy vytok jak som sa postavila z postele!hned som utekala na pohotovost doktor povedal ze tam vidi odlucenie placenty 15mm ze to krvacanie som mala kvolu tomu!odvtedy som nekrvacala ale rano ked udem na velku potrebu troska mam este taky hnedy vytok to sa este cisty?mali ste podobny problem?a povedal te s babetkom je vsetko v poriadku 😊

anjelicek26
20. jún 2022

No ja ti neviem, to ti povedali na pohotovosti? Chod dnes radsej este k svojmu lekarovi...

autor
20. jún 2022

@anjelicek26 no dokrtor mi povedal ze nemusim ist nikam ze ked nebudem spinit a krvacat tak potom len na dalsiu poradnu ale to mam este daleko !dneska tam nemam svojho lekara ale zajtra mu zavolam rano

anjelicek26
20. jún 2022

Myslim, ze dalsi nazor neuskodi, v 13tom tyzdni sa nema co odlucovat placenta, nemala by si krvacat, kludovy rezim ak nie PN do konca tehu by bolo na mieste... zajtra urcite zavolaj a dnes sa moc nehyb.

ankare
20. jún 2022

Silno držím palce!

autor
20. jún 2022

@anjelicek26 od zaciatku tehotenstva som na pn ke to je moje druhe tehotenstvo a aj pru prvom som mala problemy takze doktor ma vypisal hned na zaciatku na pn!ni dufam ze vsetko bude v poriadku

autor
20. jún 2022

@ankare dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre