Špinenie v 16. týždni

nikolet333
8. feb 2016

Ahojte prosim o skúsenosť mali ste uz spinenie a po navsteve lekara Vam nic nezistili ? Dnes rano som si nasla krvaví hlien a ces den spinim uz hnedý výtok bola som hned u lekara a po vyšetrení je placenta plodová voda a aj babo v poriadku z coho to moze byt ?

luciahaluskova
8. feb 2016

Ja som mala hematom na maternici,nasadili mi duphaston a ascorutin hneď,mal asi centimeter ten hematom,hneď ho tam zbadal.Neviem prečo by to bolo len tak bez príčiny. máš špinenie celý deň?

nikolet333
autor
8. feb 2016

No ved ja tomu tiez moc dobre nerozumiem doktorka je milá v pohode nemam z nej zly pocit len ze vsetko mam v poriadku a aj moc ze ziadna krv v moci ani bielkovina ani baktérie a o hematome ani slovo dala ma na Pn a o tyzdne kontrola tak lezim a snazim sa byt v klude aj ked som stoho trosku v neklude nakolko som doteraz mala v klude tehotenstvo este mi zobrala kultiváciu mocu ci nahodou močovi mechúr nakolko casto chodim na wc a občas take neprijemne pobolievanie

luciahaluskova
8. feb 2016

@nikolet333 tak sa teda setri a prajem ti aby to rýchlo preslo a ty si si užila tehu až do konca 🙂

nikolet333
autor
8. feb 2016

Dakujem si milá ❤️A aj tebe prajem

paskolinka
8. feb 2016

ja som mala take v 15. tyzdni. u mna to bolo pravdepodobne len z vacsej fyzickej namahy v ten den. najskor ruzove spinenie a potom svetlo hnede. po par dnoch to uplne preslo a az do konca tehu sa nic podobne neopakovalo. u lekara tiez vsetko ok, ziadnu pricinu nenasli. tak snad aj u teba to bude podobne 🙂

nikolet333
autor
8. feb 2016

Dakujem pekne za podporu 🙂 verim ze aj u mna to bude taky priebeh som rada ze nase malinke je v poriadku

nikol889988
25. júl 2020

Ahojte baby ako ste dopadli? ja mam toto spinenie opakovane vzdy ked sa niekam pohnem z domu... ked lezim a som cely den doma je to ok ale ako nahle idem niekam ci uz autom alebo pesi vzdy sa vratim a hnedy fliacik na vlozke ... uz som z toho zufala som 17tt doktor stale ze vsetko ok a pricinu mi nepovedal ach

lula3005
17. apr 2021

@nikol889988 aj ja to mávam od 12tt. Tiež žiadna príčina :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre