Kurie oko a tehotenstvo

monika35493
29. apr 2023

Ahojte, máte skúsenosť používania kolodium forte alebo duofilm počas tehotenstva? V príbalovom je zakázane, ako ináč 🤷🏻‍♀️… bolí to a mám obavy, či nebude horšie starať sa o dieťa s kurím okom na ruke.. je to infekčné ?

mima172
29. apr 2023

@monika35493 Si si istá, že to je kurie oko, áno? Kurie oko infekčné nie je, bradavica (co si ľudia často zamieňajú) áno. Ak je to kurie oko, tak siahni po náplastiach na ne. Tam by nemal byt problém používať ich pri tehotenstve.

pribinak
29. apr 2023

Však si to daj vypáliť u kožnej. Je to chvilocka

monika35493
autor
29. apr 2023

Baby taketo to mam 🤷🏻‍♀️

pribinak
29. apr 2023

@monika35493 to je pár sekúnd u kožnej

anavixy
29. apr 2023
luccija
29. apr 2023

@monika35493 podľa mňa to je bradavica

viestta
29. apr 2023

@monika35493 kurie oko vznika zrohovatenim koze pri tlaku, to na prste nemas. Toto je bradavica a na dost blbom mieste, chod s tym na kozne

mima172
29. apr 2023

@monika35493 Toto je na 100% bradavica, vidno aj tie čierne čapíky typické pre bradavicu. Ja by som to skúsila tým Duofilmom, mne pomohol na bradavice na nohách (darček zo spoločného bývania na výške 🥴). Ale ak máš do pôrodu už krátko, tak to rieš s kožnou čím skôr. Nech je bradavica fuč, keď príde bábo.

295anicka
30. apr 2023

Ahoj, ja som takisto tehu s bradavicou na ukazovaku a idem to riešit s kožnou. Povedala že to pozrie, zhodnoti a keď to bude treba vypaliť tak mi da termin este pred terminom pôrodu.

lasona
30. apr 2023

To je bradavice a nie kurie oko. Bradavice je infekčné ochorenie, smer kožný lekar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre