Mali ste niektorá nízky cukor v tehotenstve?

ladydzej
16. júl 2019

Ahojte . Chcela by som sa opýtať, máte niektorá skúsenosti s nízkym cukrom v tehotenstve? Ja som po rannej glukóze mala cukor 2,4 takže je to málo . Dal Vám na to lekár aj nejaké lieky ? . Ďakujem vopred .

itka1
16. júl 2019

nedavaju sa na to ziadne lieky staci normalne a pravidelne jest predpokladam ze odber bol robeny nalacno takze tvoje telo bolo len hladne pokial si sa v tej chvili necitila zle alebo slaba nic sa nedeje stale lepsie mat nizsu glykemiu ako vysoku

ildiko36
23. júl 2019

@ladydzej maj pri sebe kocku cukru a ked mas pocit ze ti je zle tak si to daj pod jazyk ..ked ti nahle spadne glykemia mozes odpadnut a stratit vedomie..a presne ako aj itika1 napisala musis mat pravidele stravovanie a pit dostatocne mnozstvo tekutin ..na lacno glykemia moze byt nizsia a furt mat lepsie nizsiu ako vyskoku

nika3136
23. júl 2019

Máš nejaké problémy? Nízky cukor sa nesleduje a ani nelieči, ak ťa neberie do mdlôb, nemusíš to riešiť, ak áno, daj si sladké (ako je vyššie spomínané, kocka cukru alebo aspoň cukrík, čo budeš mať rýchlo po ruke). Hlavne sa normálne stravuj, aj to je jeden z faktorov.

marcelatje
23. júl 2019

Môj syn máva nízky. Jediná liečba je pravidelná strava a pomáha to.

zuzanockamt
23. júl 2019

@itka1 ale ona mala 2.4 už po glukóze a to je ozaj málo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre