Nízky cukor v krvi v 30. týždni

aklenka
27. nov 2015

Ahojte mala niektora z Vas nizky cukor v krvi mam 2,30 . dakujem za odpovede

mamjka
27. nov 2015

@aklenka ja som mala ale od začiatku tehu pri dcérke...musela som pravidelne jesť a brala som ráno a večer nejakú tabletku čo sa topila v ústach

aklenka
autor
27. nov 2015

@mamjka aha a pomahalo ti to? A upravilo sa ti to po tehotenstve? Lebo ja mam 2,30 a nerozumiem z coho nemala som doteraz problem s cukrom ...

mamjka
27. nov 2015

po tehu to bolo naspäť v starých koľajách a pri ďalšom som už lieky nebrala len pravidelne jedla...a nikde som nemohla nalačno lebo mi prišlo zle a odkvecla som....ja som mala aj pred tehu nižší cukor ale vtehu mi ešte klesol....

aklenka
autor
27. nov 2015

@mamjka no ja som mala v pohode vzdy lenze teraz som bola nalacno o 8:00 na krvi a ja zvyknem uz o 5.30 ranajkovat . aj ma brucho bolelo aka som bola hladna mozno mi preto klesol. No idem v pondelok internistovi co mi povie lebo mam aj vysoky cholesterol 8,53

mamjka
27. nov 2015

@aklenka a diabetolog ti nic nedal?

aklenka
autor
27. nov 2015

@mamjka tam som este nebola dnes mi prisli vysledky z krvi a mam ist internistovi tak uvidim snad bude vsetko ok ale maly je ok to je hlavne 😊

mamjka
27. nov 2015

nebola si na tom vyšetreni čo sa pije ta sladka vodička?a máš závrate?

aklenka
autor
27. nov 2015

Bola v 25 tt vsetko ok bolo. To az teraz neviem co sa stalo. Mavam zavrate aj rozmazane videnie troska inak tlak a vsetko ok . ved uvidime . snad sa to dako vyriesi

mamjka
27. nov 2015

@aklenka držím palce nech to zvládnete 🙂 závrate môže spôsobovať ten nízky cukor

aklenka
autor
27. nov 2015

Dakujeme 😘 musime to zvladnut. Dakujem ze si sa ozvala uz som myslela ze som jedina vsade citam len vysoky cukor a nizky nic 😔

bonaqa2013
27. nov 2015

nízky cukor som mala aj ja, ale nie až taký nízky. Lekár mi povedal, aby som vypila sladkú vodu - napr. kofolu, že z nej mi cukor vybehne jedna radosť.

janickadr
27. nov 2015

@aklenka Takmer vsetky tehotne maju vyssi cholesterol, niekde medzi 5-10, je to dosledok hormonalnych zmien v tehotenstve. Nic sa s tym nerobi, treba sa len racionalne, t.j.rozumne stravovat, ziadna specialna dieta. A lieky sa uz nedavaju vobec, vsetky su aj tak v gravidite kontraindikovane. 🙂

8291
27. nov 2015

@janickadr úplný súhlas.ja som chol.mala počas celého trhu okolo 7.a den pred porodom 12😁😖 gynekologovia sa tým absolútne nezaoberali,ale ked som bola po 10 dňoch po sekcii na stehy,tak som si to dala skontrolovať cez našu amb.a mala som 6.

aklenka
autor
28. nov 2015

Hej ten cholesterol viem ze moze byt vyssi mne skor robi starosti ten cukor ,sladke jem pravidelne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre