Maródka v tehotenstve

miska0211
17. dec 2016

Ahojte. Gynekoligicka ma nechce nechat na pnke a ja robim v zafajcenom prostredi takmer bez volna ako casnicka. Trocha by som si potrebovala oddychnut. Posledne dni ma pobolieva podbrusko. Neviem ci je to ok. Co by ste poradili ?

mima4
17. dec 2016

@miska0211 a povedala si gynekologicke v akom prostredi robis?
ak odmieta, chod za obvodnym lekarom a vysvetli mu situaciu.

miska0211
autor
17. dec 2016

Ano vie o tom..ale ze mam v poriadku vysledky tak ma nemoze vypisat 😢

nivea777
17. dec 2016

@miska0211 treba poziadat zamestnavatela o preradenie na inu,vhodnu poziciu.. a ked ta nema kam dat,tak mozes zostat doma a on ti musi platit mzdu ako kebysi bola v praci

maleprekvapenie
17. dec 2016

Ja by som tiez isla za lekarom, ked ti tvoja nechce pomoct..
sice som mimo slovenska, ale moja zenska ma nechcela vobec povuvat, tiez tobim v nie idealnom prostredi pre babo, tak som sla k obvodnemu, vysveltila mu, ako sa citim, kde je problem a teraz som na pnke
Ak nevladzes, necitis sa dobre, hladaj pomoc inde, ak sa tvoja lekarka nestara
Predsa kazdy znasa tehotenstvo inac...

katkup
17. dec 2016

mne byvalo priserne zle prve 3m, gyndos ma nechcel vypisat, tak som sla za obvodnou, pochopila moju situaciu 🙂

miska0211
autor
17. dec 2016

Dakujem za rady 🙂 tak to vyskusam u obvodneho..Urcite som to nechcela riesit takto pnkou lebo zatial "bojujem", len mi v tej praci akosi nevychadzaju v ustrety..

nivea777
17. dec 2016

@miska0211 no budes hlupucka ked sa das vypisat.. mas aj ine moznosti ktorymi by si neprisla o 45%platu

miska0211
autor
17. dec 2016

@nivea777 robim v rakusku, tak to by bolo asi jedno a bohuzial mam priznanu len polovicu platu takze by som v kazdom pripade tahala za kratsi koniec

skrinkaminka
18. dec 2016

@nivea777 ako sa to da???

nivea777
18. dec 2016

@skrinkaminka nato je zakon..treba si o tom precitat na nete..musia poskytnut vhodne podmienky alebo nahradu mzdy

skrinkaminka
20. dec 2016

A ked robim casnicku robim 12tky (som v 21tt) a som sama na prevadzke. Od januara chcem ostat doma lebo to uz nezvladam.

miska0211
autor
20. dec 2016

@skrinkaminka nie som si ista ako to je na Slovensku, ale myslim si, ze 12tky by si tahat podla zakona nemala..

nivea777
20. dec 2016

@skrinkaminka ano,nemozes robit tak vela.. mala si si pisomne poziadat o upravu pracovnej doby podla zakona

skrinkaminka
20. dec 2016

@nivea777 uz som poziadala na zaciatku tehu a vyhoveju mi az od noveho roka. Tak asi tolko preto sa pytam ako neprist o plat.

skrinkaminka
9. jan 2017

@nivea777a stale len sluby zo strany zamestnavatela.Dnes som sice na 8micke ale zajtra mam ist na 10hodin.To ako uz kde sme??? A dr.ma nechce vypisat lebo nemam ziadne problemy. Ale ja uz nevladzem. A neviem ako mam postupovat dalej?

nivea777
9. jan 2017

@skrinkaminka ani gyn ani obvodná tá nevypisu?? V práci ti nemôžu nakazat nadčasy bez tvojho súhlasu

skrinkaminka
9. jan 2017

@nivea777 Nevypise ma gyn.lebo nemam ziadne komplikacie a obvodny moj nerobi lebo je vazne chory. Je to katastrofa robit v restike u sukromnika kt.chce len hrabat pre seba a na druhych nemysli!!!

skrinkaminka
9. jan 2017

@miska0211 ahoj ako si nakoniec vyriesila tvoju situaciu som v takej istej situacii ako aj ty....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre