Menej funkčná oblička a tehotenstvo

smoulinka1505
14. mar 2015

Ahojte tehulky.chcem sa vas spytat.najde sa medzi vami tehulka ktora ma od narodenia menej funkcnu oblicku a ma ju ulozenu pri maternici?toto je moj pripad.chcem sa spytat ci ste boli na rizikovom alebo mi to hrozi.dakujem

akika722
14. mar 2015

Ahoj.
No nie uplne to isté ale ja mám už 9rokov len jednu obličku /zhubný nador/.
S jednou som vynosila 2deti,bola som na rizikovom a rodila som sekciou,problémy som nemala žiadne...
Čiže buď kludna,s jednou to zvládneš v pohode 🙂
Snaď pomohlo,ak sa niečo chceš opýtať kludne píš 🙂

smoulinka1505
autor
14. mar 2015

Aha dakujem.mne islo hlavne o tu pnku.moc na nu nechcem ist

akika722
14. mar 2015

@smoulinka1505 ja som bola na rizikovom od 5tt.Zdravie drobca bolo prvoradé...A mne hrozilo že deti mať môcť nebudem,čiže som bola rada že som doma na klude...

smoulinka1505
autor
14. mar 2015

Tak jasne ze zdravie mna a babatka je na prvom mieste.teraz mi aj tak stale byva zle a som strasne unavena.a kedze robim 12tky tak to je o drzku.ale zas ma hneva ze tehulky na pn nemaju vychadzky (tie dve hodky doobeda a poobede sa nedaju ani pocitat).mne je najlepsie ked sa idem trosku prejst a potom domo lezat ale tak nie vzdy sa to da prisposobit tym dvom hodinlam.a este ide aj leto a chcelo sme ist aspon do tatier...

smoulinka1505
autor
14. mar 2015
akika722
14. mar 2015

@smoulinka1505 Tak v tom ti nepomožem,to už ty musíš vedieť..Ja som si toho tiež vela odriekla ale nelutujem.Dobehli sme to spolu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre