Môže žena vedieť donosiť len jedno pohlavie?

diorka
21. jún 2011

Ahojte baby, stretli ste sa uz s nazorom, ze zena moze napriklad donosit len dievcata alebo pripadne chlapcov? Ja som v 15tt a poslednu doba ma s tym otravuje teta, ze urcite cakam zasa dievcatko, pretoze som uz 2x potratila, ale vzdy to bol zamlcany potrat v 12tt a doma mam zdravu dcerku, tak teta mi dookola rozprava, ze urcite som potratila chlapcov a ze teraz znova cakam dievcatko. Stretli ste sa uz s niecim takym? Dost mi tymlezie na nervy. Dakujem za nazory 😉

feb13
21. jún 2011

Ano moze sa stat, ze sa jedna o nejaku geneticku poruchu u babatiek, co zdedia vsetky toho isteho pohlavia (hlavne su to chlapci) a preto tie nie su zivotaschopne. Ale v tvojom pripade vyviest taketo usudenia je absolutne neopodstatnene. Aj keby si cakala znovu dievcatko, to este vobec neznamena, ze si potratila chlapcov, a aj keby bolo navyse dokazane, ze si potratila chlapcov, ani to neznamena automaticky, ze sa jedna o poruchu, kvoli comu nie si schopna donosit chlapcov. Jednoducho to moze byt nahoda a tvrdit nieco take bez dokladnych genetickych vysetreni je minimalne nezodpovedne. Nenechaj sa tym rozculovat. Prajem ti krasneho a zdraveho synceka a keby nie teraz, tak nabuduce. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre