Necítim pohyby v 21. týždni

9. dec 2022

Ahojte, viem, ze pri placente vpredu sa zle a neskôr citia pohyby. Som prvorodicka, cize to moc nepoznam ale ked silnejsie pritlacim ruku troska ako keby jemny dotyk citim ale inak vacsinou nie a ze bez ruky na bruchu vôbec. Zacinam sa bat ci je vsetko OK. 😒

anjelicek26
9. dec 2022

Babatko ma pol kila, ani to nie mozno... ak mas placentu vpredu, je to takmer bez sance... ak ti na sone lekar povedal, ze babo je zdrave, tak je zdrave a v poriadku. Ak si velmi vystresovana, ci je ok, kup si fetal doppler na doma a popocuvaj ho, ked budes mat pocit, ze sa dlho nehybe. Ale nie moc casto.

veronika3110
9. dec 2022

Ja som cítila od 22 a ani to som si nebola istá, či to je naozaj pohyb čo cítim.. bolo to veľmi slabé.. naco sa stresujes? Iné by to bolo, keby si cítila intenzívne pohyby a potom zrazu už nie.. každé tehotenstvo je iné, kľud.. určite to budeš čochvíľa cítiť 🙂

dixitka
9. dec 2022

Pri placente vpredu + ako prvorodička je kľudne možné, že až do 24. tt budeš musieť čakať 🙂 chápem, že už sa nevieš dočkať, ale zbytočne sa stresuješ… ono to príde, neboj

nikol345
20. dec 2022

Ja mam placentu tiež vpredu a také ozajstné pohyby som cítila až okolo 30tt a viditeľne boli asi od 33-34

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre