Placenta vzadu - necítim pohyby

16. máj 2023

Ahojte. Ste tu niektora, co ste mali placentu vzadu a necitili ste velmi pohyby? Som 17+1, zacitila som parkrat tak ako keby bublinky v brusku no mam pocit ze cele dni necitim nic, obcas pobolievanie slabucke. Vraj pri placente vzadu citit pohyby skor. V prvom tehu som o takomto case uz citila pravidelne.

tinka8512
16. máj 2023

Ja som pri ani pri piatom necitila pohyby ,az od 21-24tt.Take som mala stresy, este aj ten strojcek na pocuvanie oziev som si kupila. Nic si z toho nerob, 17tt je este nic

autor
16. máj 2023

@tinka8512 dakujem. Kvoli tej placente mam stres lebo baby co maju vzadu placentu v terminovkach tak uz okolo 15tt pisali ze citia pohyby a ja sa aj sustredim a nic

floki1994
16. máj 2023

Toto je velmi individualne..ja ju mam vpredu a citim od 16tt pohyby...17 je este v pohode, mas cas ;) keby som bola v 23-24 a necitila tak by som mala stres ale do toho 21tt uplne v pohode nemusis 🙂

zuzi0911
21. máj 2023

Mala som placentu vzadu a ešte aj úplne hore ...4 tehotenstvo a pohyby som začala cítiť az v 18tt ...😊

barbora19911
21. máj 2023

Ja som 20 TT a nič necítim a je to v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre