Serkláž v 18. týždni

vanny12345
1. mar 2017

Ahojtee tehulky, maminkyy... ☹ môžem sa Vás spýtať, mate niektorá skúsenosti so serklážou? Sme v 18tt, a miesto tvrdého hrdla maternice máme mäkké a otvárame sa trošku. Tak zajtra na pred operačné a potom teda na šitie.Nebojim sa sitia ani nic. Len ten vnutorny strach. Verime ze vsetko je aj bude dobre, ale je to vomne.. ☹ Ďakujem Vám za každú skusenost, radu, povzbudenie. Pre malinké urobím všetko čo bude v mojich silách. Ostatné je všetko úžasné, super, len žiaľ, teraz nám prišlo toto.. ☹ pekný dnik maminky

tyelde
1. mar 2017

Ja som to odmietla aj keď mi bola odporúčaná... Ale držím palce nech ti to dobre dopadne

kimi203
27. mar 2017

@vanny12345 asi si už po, ale pridam moju skúsenosť
Aj mne hovorila gynekologicka, že sa otváram a mam skrátený krcok, že ak mi záleží na tehotenstve, tak mam hneď utekať do nemocnice a dať sa zasit....namiesto toho som utekala k inému gynekológovi, pre istotu na konzultáciu a chvalabohu mi synom zistil, že je to v norme..krcok mám dlhší z vnútornej strany... Tak som serklaz odmietla a porodila 10 dní pred termínom zdravé babo. Už ma 2 roky 🙂
Dúfam, že je u Teba všetko v poriadku, tiež mám termín s ďalším babom v auguste ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre