Skúsenosti so sestričkami v gynekologickej ambulancii na Antolskej?

linda2766
6. dec 2018

Ahojte aku mate skusenost so sestrickami v gynekologickej ambulancii na antolskej, resp.vseobecnr s gynekologickymi sestrickami v tejto nemocnici? Ja zatial nie moc dobru...

1mysicka1
6. dec 2018

@linda2766 pridám sa do diskusie keďže zvažujem tu rodiť zachvilu ☺️

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zvoncek5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linda2766
autor
6. dec 2018

@1mysicka1 ja mam termin porodu 17.12. Dnes som mala uz druhykrat zlu skusenost a to bola ina sestricka. Bola som objednana na odbery nalacno na 7:30 a kedze som az na chodbu pocula ako sestricka veselo telefonuje a po prvom klopani nereagovala tak som zaklopala znova asi po 20 min.a zjazdila ma pod ciernu zem ze co jej trieskam na dvere a ze ma vraj choru mamu a musela riesit. Pritom som pocula presne o com telefonuje a tema chorej mamy to nebola. Este k tomu vraj pred chilou pozerala na chodbu a nikto tam nebol...neviem co je u nej chvila ale na odber krvi cakali okrem mna este dalsie dve tehotne. Mne islo len o to, ze som bola nalacno a koli jednemu zaklopaniu mi vrazila skoro ihlu do krku :(

linda2766
autor
6. dec 2018

@1mysicka1 a zabudla som dodat ze pred doktorom mala tiez poznamku, ze nabuduce odo mna poprosi slusne spravanie. Na co doktor na nu pozeral ako puk a pytal sa ci to hovori jemu...

linda2766
autor
6. dec 2018

@patrica8 neviem ake boli vtedy ale ja tam idem ako prvorodicka prvykrat rodit a nemam dobry pocit z tych sestier...akoby to robili za trest s setko im liezlo na nervy. Sama som zdravotna sestra a ani ja vzdy nemam svoj den, vtedy som radsej ticho a zozerem cokoladu nez vybijat si to na pacientoch...

st44
6. dec 2018

@linda2766 a este sa stazuju na male platy. S takym spravanim nech idu kravy dojit na druzstvo

linda2766
autor
6. dec 2018

@st44 ja som tiez sestra, plat tiez nic moc a stretavam sa s pacientami co po mne vyskakovali dost casto a musela som to ustat lebo ich bolo za den vela ale za zaklopanie na dvere by som tolko nekydala na tehotnu zenu pred porodom. Hlavne ked si sama bola vedoma ze klame

evalin88
6. dec 2018

Sestricky maju pocit ze su viac ako lekar. Lekari boli vcelku prijemni aj na šestonedeli ale sestričky a upratovačky hroza. Furt nas buzerovali ako si mame upratat lebo vizita a na vizitu sme vzdy cakali minimalne 20 minut.. dole bez ...najvacsi gol ze ranajky vzdy vtedy ked bolo treba kojit atd. Ked ste si nevzali zvozili vas ze zdrzujete. Ked ste si vzali ranajky a polozili na stolik v izbe tak to bol pre ne uz neporiadok. Izbu utreli raz za 3 dni so špinavou handrou.. a kupelna dokvapkana od krvi pre ne bola ok. Len ten stolik s jedlom bol problem ako svet.

st44
6. dec 2018

@linda2766 ved som to nemyslela na vsetky sestricky, niektore su super. Ale niektore su hrozne. Aj z vlastnej skusenosti pred porodom som lezala na gynde aj tam bola taka jedna "uzasna". A zas po porode boli tie sestricky ako anjeli, mala som cisarsky, ale boli ochotne vzdy ked som nieco potrebovala. Ale aj u zubara ked som bola este tehotna, aj tam na mna sestricka nablacala medzi dverami. Ved kolko ludi tolko chuti.

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linda2766
autor
6. dec 2018

@evalin88 tak k tomu nemam co povedat. Upratovacka aby buzerovala??? Snat len dufat, ze chytim dobru smenu...

linda2766
autor
6. dec 2018

@st44 o to viac ma to trapi ako sa chovaju ked robim tu istu robotu...nemame to lahke ani jedna ale ked ich to nebavi stale maju moznost ist robit niekde inde alebo nieco ine...v dnesnej dobe sa da vybrat...ja som robila na urologickom oddeleni av presla som do zubnej ambulancie, a uz som bola aj v inej amb. A teraz si mozem vyberat

linda2766
autor
6. dec 2018

@evalin88 od a co tu krv nechcela umyt ked ste ju poprosili?

taga
6. dec 2018

@linda2766 je rozdiel sestry na ambulanciach, tam záleží, v každých dverách iná sestra, sú aj také aj také a väčšinou sú asi tie horšie lebo toho majú proste veľa.
Veľký rozdiel sú sestry na novorodeneckom a šestonedelí, tie su veľmi milé, ochotne, pomáhajú, poradia .. pred dvomi dňami sme sa vrátili z pôrodnice a ja mozem celé oddelenie len chvalit

linda2766
autor
6. dec 2018

@taga ano? Tak teraz sa mi pohol jeden kutik do usmevu...cize nestava sa, ze tie co su dole v ambulancii by boli aj na oddeleni? Ze sa nahodou striedaju...

evalin88
6. dec 2018

@linda2766 no ja som rodila v sobotu.. od nedele boli v kupelni 2 krvave flacky.. ne odomna.. a ziadna upratovacka od nedele neprisla.. kupelnu vobec nikto neumyl do cca utorka.. mozno stredy

linda2766
autor
6. dec 2018

@evalin88 fu tak to ja urcite budem hovorit kym to neumyju...vsak hygiena musi byt och...

1mysicka1
7. dec 2018

@linda2766 teraz váham či neísť do ružinovskej . Alebo budem dúfať že na novorodeneckom budú milsie lebo som prvorodička a tiež nebudem všetko hneď vedieť . Nepotrebujem aby ma ešte stresovali nejaké sestry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre