Som v 8. týždni a nevidno plod

20. dec 2022

Dobre ranko. Dneska som bola na gynekologii,pozriet ci bude vidiet plod a akciu srdiedka. Lenze...nevidela absolutne nic. Gestacny vak je prazdny. Mam prist 27.na kontrolu a ak nic,caka ma kyretaz. Myslite ze je tam este sanca?

anjelicek26
20. dec 2022

Bohuzial to nevyzera dobre, nema zmysel hovorit nic ineho :( Ak sa ti brutal posunula ovulacia (ale to by si mala aj dva tyzdne neskor pozitivny tehotensky test), tak potom tam sanca este je, ale aj ked to je bolestive, pripravovala by som sa na to horsie (aj ked verila na zazrak).

autor
20. dec 2022

Dakujem za rekaciu. Ano ratam s najhorsim veru.

anjelicek26
20. dec 2022

Ja som mala kyret takto rok dozadu v 14tom tyzdni, viem, co prezivas, je to bolest a zrutene sny. Vlastne presne rok dozadu, skazene vianoce. Ale raz to babatko k nam prijde, verim tomu.

autor
20. dec 2022

Budem silno drzat palce nech vam to vyjde❤...a ano presne skazene Vianoce tak velmi som sa tesila.

autor
20. dec 2022

Ale priroda to zariadila sama

alexandramb
20. dec 2022

Ja keď som si prešla týmto istým dokonca 2x, tak som čítala diskusie tu na konikovi, veru ze väčšina nemala šťastný koniec ale niektoré ano. Aj napriek tomu ze vyzeral byť gestacny vak prazdy, budem ti držať palce. Možno sa stane vianočný zázrak.

autor
20. dec 2022

To mi je luto..aj ja som citala diskusie a veru vacsima nebola zo stastnym koncom. Ale ked clovek veri do poslednej chvile :(

animus
20. dec 2022

Podobnú situáciu som absolvovala nedávno, bola som podľa poslednej menštruácie v 7tt. O dva týždne na kontrole bolo vidieť už aj srdiečko, teraz som 11tt. Držím palce 🙂

alina765
20. dec 2022

Napíšem ti pravdu ja som bola takisto pred rokom takto tiež na sono nebolo vidno nič žiaľ má museli vicistit.
Viem ako to je veľmi ma to bolelo, ale lepšie tak ako sa má narodiť postihnuté, alebo choré.
Otehotnela som hneď a o mesiac rodím dievčatko 🥰. Držím palce a prajem veľa veľa síl...

adela232
20. dec 2022

Stále máš šancu, ale môže to byť aj tak, že sa plodík nevyvýja. Ja som toto prežívala pred dvomi rokmi. Deň pred Vianocami kyretáž. Podľa Uz gestačný vak na 10+3 a plod žiadny. Ale dva mesiace po kyrete som otehotnela znovu a máme krásne ročné dievčatko. Drž sa! A nech to dopadne akokoľvek vedz, že to tak malo byť. Ja som si potom spätne pomyslela že ak by sa udržalo kto vie aké by bolo. Či by nebolo poškodené... Všetko je tak ako má byť. 🙂

jaruska_12
20. dec 2022

Zažila som to dva krát behom roka anembryomola , neskôr po pol roku úspešne tehotenstvo no preventívne som brala medrol aj clexane držím palce viem čo prežívas

autor
20. dec 2022

Dakujem za povzbudive slova :(

ella238
3. jan 2023

Ahoj ako si dopadla?

autor
4. jan 2023

Ahojte,tak bola som teda toho 27 a bolo vidiet plod vychadza to vsak len na 6tt. Dalsia kontrola 10.januar...chcem sa tesit,ale je tam strach :(

autor
4. jan 2023

Myslim,ze podla velkosti plodu to vyzera na 6tt.

animus
4. jan 2023

Možno si mala len posunutú ovuláciu 🙂 mne na každej kontrole povedal doktor iný týždeň a od posledného sona sa definitívne držíme toho že som v 15tt. Podľa poslednej menštruácie by som však mala byť už v cca 20tt. Každopádne držím palce 🙂

ella238
4. jan 2023

Ahoj, ja som bola včera a doktor povedal že je to malé na týždeň v akom by som mala byt, bez akcie. Mám prísť v pondelok a rozhodne sa. Bojím sa že sa niečo stalo. Doktor už vravel o MA. Dnes som si ale robila test a pekne mi vyšli dve čiarky tak ja neviem. Držím ti palce, ja sa tiež bojím dosť má to ubíja lebo zázrakom sa nám to podarilo po 15 rokoch tak dúfam že to nebude mat taký koniec.
Držte palce

autor
4. jan 2023

@ella238 ahoj,ono dve ciarky bude ukazovat hcg sa v tele drzi. Drzim ti palce ze bude vsetko v poriadku. Aky by si mala byt tyzden? Ja viem aka to je bolest :(

ella238
5. jan 2023

Poslednú menštruáciu som mala 30.10. Čo viem tak 2.12 som začala špiniť. To bolo asi to zahniedzovanie. Čiže ani neviem v ktorom som 😂🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre