Špinenie v 28. týždni

denda90
16. okt 2014

ahojte... mám otázku... dnes ráno som začala slabučko špiniť - hnedý výtok v malom množstve... aj teraz ešte špiním, ale úplne málo... zajtra začínam 29 tt ... beriem tabletky na mykózu , môže to byť aj z toho ? Prosím poradte mám utekať na pohotovosť ?

junova
16. okt 2014

@denda90 Ja by som na pohotovosť určite išla pre pokoj v duši.

magic08
16. okt 2014

@denda90 ja som v tehu tiez brala tbl na mykozu a nespinila som animraz. Necitala si pribalovy letak a neziaduce ucinky? Ale pre istotu urcite by som sla na pohotovost. Radsej 100x ako raz a neskoro. Nemyslim, ze spinenie v 28tt je celkom o.k.

katarinamarkova
16. okt 2014

@denda90 ja som tabletky na mykozu brala prave ku koncu asi tak od 30t. a robili viac skody ako osohu....strasne moc drazdili, stahovalo sa mi po nich brusko na treti den som zacala slabulinko krvacat, dohodli sme sa s dr. po telefone na okamzitom vysadeni a liecili sme provizorne probiotikami 🙂 po sestonedeli mykoza fuc, vraj to sestonedelne krvacanie casto precisti a napravi to spravne prostredie 🙂

casperka1980
3. jan 2015

@denda90
Ahoj prave mam to iste... Ako si dopadla? Dost som z toho v strese..

denda90
autor
3. jan 2015

@casperka1980 ahoj chvalabohu vtedy to bolo z tych tabletiek 🙂 teraz koncim 39 tt a mam opycny problem doktor povedal ze do konca tyzdna porodim a stale nic :( ale radsej ked to neprestane chodte k lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre