Špinenie v 25 tt

smajlik082
30. máj 2019

Žienky prosim vás je tu niektorá, ktorá ste sa stretli s podobným problémom ako mám ja? Chcela by som sa spýtať : nemám silné krvácanie ani žiadne bolesti. Bola som u lekárky a bábätko je v poriadku ♥️ Len mám stále take jemné špinenie - viac-menej hnedej farby len keď sa vycikam tak na papieri je take ružové. Mám progestenal vkladať 2x denne. Neviete mi povedať z čoho to môže byt? V pondelok sa k nej chystám opäť sk to neprejde - len už sa cítim ako blbec že tam chodím stále a vždy je všetko v poriadku 🤦🏻‍♀️ Ďakujem

nini1010
30. máj 2019

To sa stava a stava sa aj to ze sa nepride na to z coho to bolo.prvy krat ma doslova zaliala krv v noci vo 8tt.dlslova som sa zobudila cela od krvi zmierena s tym ze je koniec,ze sa to nemohlo udrzat.Babatko si vsak rano veselo plavalo a srdiecko bilo akoby sa nic nestalo.mozno nejaky hematom sa vyplavil...nasledne v 28 tt spinenie,na pohotovosti bolo vsetko s babom v absolutnom poriadku,trvalo to asi 4 dni a nechali ma v nemocke na pozorovani par dni.o 2 tyzdne sa to zopakovalo aj s trochou cerstvej krvi.zase na sone s babom aj maternicou vsetko v uplnom poriadku.odvtedy je klud.niekedy sa vraj nikdy neziati z coho to je.stava sa to aj ked je vsetko ok.

elistek13
30. máj 2019

@smajlik082 mozno sa len kvoli niecomu cistis, mozno na teba nieco lezie a telo s tym bojuje pokial je dietatko ok tak by som to neriesila, mozes mat v tele aj zapalovy proces s ktorym telo bojuje a cisti sa tymto sposobom...

smajlik082
autor
30. máj 2019

Práveže už sa mi to stalo cca v 17tt vtedy mi zabral progestenal tak som ho začala aj teraz brat. Stále mi to behalo v hlave tak som si začala rátať ako by som mala mat menzes keby som neni tehotná - vychádza mi presne tento týždeň. Už si naozaj pripadam ako blázon :D hovorím drobec kope osto tristo aj na ultrazvuku bolo všetko v poriadku tak to jedine ma upokojuje len na druhej stránke pri prvom tehotenstve som nemala ani pocit že som tehotná žiadne takéto nepríjemne veci 🤦🏻‍♀️ Preto som z toho teraz taká mimo 🤷🏻‍♀️

ketrin332
1. jún 2019

@smajlik082 ahoj ja som tiez spinila od 13 tyzdna do 17 vzdy som sla na pohotovost vzdy bolo vsetko poriadku.babetko SA hybalo na otrazvuku srdiecko bilo ,krcek uzavrety .tiez nevedeli z coho .potom som sla k svojej doktorke urobila mi vyterz posvy a zobrala moc a povedala ze moze byt niejaka ifekcia.cakala som 2 DNI lekarka mi zavolala ze mam. Infekciu nasadila mi antobiotika a spinienie zmizlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre