Srdiečko nebije. Môže sa ešte stať zázrak?

nikol248l
20. dec 2022

Ahojte, podľa poslednej Ms by som dnes mala byť 8+2tt. Na sone bolo síce vidieť bábätko ale bez akcie ❤️ .Doktor tomu veľkú nádej nedáva, už dnes mi chcel vypísať papiere do nemocnice. Mňa prísť o týždeň na kontrolné sono. Budú to ,,nádherné" Vianoce. Čo myslíte, môže sa stať ešte zázrak?
Poslednú ms som mala 23.10., cyklus mám cca 29-33 dní. Pred 2 týždňami bolo na sone vidieť len gestačny vak. Dnes už aj bábo (vo veľkosti gestacneho vaku z pred dvoch týždňov) Povzbuďte má prosím.

denkatn
20. dec 2022

❤😢

denkatn
20. dec 2022

prosim ta drz sa, stava sa, velmi smutne. skus hladiiet do buducnosti, aj ine krajsie veci ta cakaju..

elizabeth88
20. dec 2022

@nikol248l nuz,ja som takto cakala,uz som mala par dni do zakroku,vraj,ndbudeme cakat donekonecna.Bol to 7.al.8 tta srdircko sa objzvilo.Proste vyckaj ten tyzden a nestresuj sa,urob go kvoli tomu babu.Stres Tk neprospieva,ani jemu vo vyboji.🙂

elizabeth88
20. dec 2022

@nikol248l pisem jak tatar,pardon*srdiecko,*vyvoji*

iritka
20. dec 2022

@nikol248l a hcg nebral ci stupa?

nikol248l
autor
20. dec 2022

@iritka nie, nebral ani raz. Dnes povedal,že by to bolo zbytočne,lebo tehotná som,len akciu nie je vidieť. Len sa pýtal či neustúpili tehu príznaky....popravde ja už ani neviem. Ale teraz som si robila test tak jasne,že bol pozitívny do sekundy. Kontrolná ešte ani nebolo a testovacia silná....možno blbosť ale skúsila som

majla87
20. dec 2022

@nikol248l a dnes velkost babatka zodpovedala tt? Ci plod uz aj zaostaval v raste?

nely1704
20. dec 2022

@nikol248l mne sa to stalo. V piatok mi povedal, že ak v pondelok neuvidí akciu, pôjdem do nemocnice . A videl 🙂 poslednu MS som mala 5.4. srdiecko videl až 1.6.

zdencaaaa
20. dec 2022

Verím v zázrak ;) ❤

zuzi0911
20. dec 2022

Veľmi moc drzim palce 🙏❤

iritka
20. dec 2022

@nikol248l keby spravil s odstupom dvoch dni by videl ci stupa alebo klesa uz... sestra si tak davala ako samoplatca lebo tiez nevidel akciu srdca. hcg stupalo a na dalsej kontrole bolo aj srdiecko.

bloger
20. dec 2022

Vždy sa môže stať zázrak. Stalo sa to veľa krát. Boh dáva život on to má v rukách.

nikol248l
autor
20. dec 2022

@iritka predpokladám,že má aj dovolenku asi preto až o týždeň v piatok mám prísť. Zmeniť to už asi nezmením,len dúfať

nikol248l
autor
20. dec 2022

@majla87 netuším. pred 2 týždňami bolo len gestačny vak a dnes bolo už aj bábo. Nehovoríl, či zaostáva...lebo vlastne aj minule ho už mal vidieť,len nevidel....takže ovulácia posunutá asi bola....ale či až tak,nevedel povedať. Minule meral gestačny vak toľko ako dnes samotné babo

miriam11
20. dec 2022

@nikol248l nemusí byť ešte všetko stratené. Nezufaj, veľmi ti držím palce ❤️🍀

markaterka
20. dec 2022

Ja som tak mala, prvé sono nebolo vidieť nič, druhé o týždeň gestacny vak bez akcie, tretie sono už bolo aj srdiečko. A slečna už má 6 rokov.

nikol248l
autor
20. dec 2022

@markaterka to bolo takto pri prvom drobcovi. Ale teraz už je vysoký týždeň. Snáď bude zázrak

markaterka
20. dec 2022

@nikol248l Ja som mala posunutú ovuláciu určite ( nikdy som si ju nesledovala, takže nemám prehľad), lebo celkovo to tehotenstvo nesedelo podľa poslednej menštruácie.

henta
20. dec 2022

@denkatn ako jej toto môžeš napísať

henta
20. dec 2022

Drzim palce. Veľa x sa stane,ze nevidí akciu a o týždeň srdiečko bije.drzim palce

beataxxx
20. dec 2022

Nemohla by si ist este na jeden ultrazvuk, aby si sa ubezpecila o tom, ako to je?takto sa utrapis a mozno na to nie je dovod….byt Tebou, idem vecer na pohotovost, vymyslim si, ze ma tam picha, alebo nieco podobne a po prosim o vysetrenie…..

beataxxx
20. dec 2022

A velmi drzim palce

traktor
20. dec 2022

@beataxxx a zbytocne.. pretoze akciu jej este nemusi ukazat a urobi nieco, co ani nemusi tak byt...
@nikol248l urcite pockat.. viem o com hovorim.. mne uz doktor posielal na zakrok.. ale ja som verila.. pockali sme, potom som isla na ultrazvuk, potom este na jeden kontrolny k inemu lekarovi ktory potvrdil to co prvy.. babatko je ok.. dnes je to uz dospely chalan.. cize urcite pockat a nevzdavat to

selena_luna
20. dec 2022

@nikol248l teoreticky este moze nabehnut akcia ak bola posunuta ovu. Teraz dalsi uvz nepomoze, ked ho jeden nevidi neuvidi ho ani dalsi. Treba iba pockat par dni. Drz sa. Mnoho z nas si tym preslo, deje sa to velmi casto, nie si v tom sama.

selena_luna
20. dec 2022

@beataxxx uplne zbytocne ist na dalsi uvz. Nic neuvidi rovnako ako ten prvy.

andrejka1974
20. dec 2022

@nikol248l oni to potom ešte vždy overujú aj v nemocnici

anickabasnicka
20. dec 2022

@henta a co spatneho ji @denkatn napsala.tyhle veci se bohuzel stavaji a pokud se nechce z toho zblaznit,tak musi verit,ze muzou prijit i jine hezci veci........

drz se a at to dopadne tak jak ma.hodne sil preji

nikol248l
autor
20. dec 2022

@henta v pohode 😉 realistka

nikol248l
autor
20. dec 2022

@traktor ďakujem za povzbudenie 😉

nikol248l
autor
20. dec 2022

@beataxxx môj doktor mi sám povedal,že ak chcem môžem ísť k inému odborníkovi,ale že on to nezmení, skôr môže urýchliť. Takže radšej počkám ako ísť na pohotovosť...možno by si ma tam rovno nechali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre