Sú rovnaké krvné skupiny patnerov pri snažení sa o bábätko problém?

24natalia11
1. jan 2020

Ahojte, s partnerom sa chceme začať snažiť o bábätko, avšak obaja mame rovnaké krvné skupiny a aj faktory. Počula som, ze v tehotenstve je to problém. Je to pravda? Poznáte niekoho, kto ma tiež takyto,, problém '' a úspešne otehotneli a mali zdravé bábätko?

catherine1989
1. jan 2020

@24natalia11 moji rodičia :D ešte sa im aj môj brat "podaril" :D ale ak máš nejaké pochybnosti, rovno choď ku gynekologovi a spýtaj sa jeho

mirabilis
1. jan 2020

Prečo by to mal byť problém, práveže dobre, že nebude mať bábo rozdielny RH faktor

jeanne14
1. jan 2020

Nie je problém iba ak ma žena - a muž + ?

catherine1989
1. jan 2020

@jeanne14 nie je to problém, len je mamička viac sledovaná a po pôrode, ak aj bábätko má RH+ sú jej hneď podané protilátky - píšem z prvej ruky, ja mám 0-, manžel 0+ a syn zdedil rh faktor po manželovi... A je zdravý aj on, aj ja 🙂

jeanne14
1. jan 2020

@catherine1989 viem viem, tiež som rh negativ muž pozitív. Len som použila zle slovo že problém 😅 ale rovnaké krvné skupiny nie sú problém či áno ?

mirabilis
1. jan 2020

Určite to nie je problém 🙂

daja07
1. jan 2020

Rovnake krvne skupiny nie su problem. Mame obaja 0+ a obe deti sme pocali bez problemov. A zaujimave je ze obe deti maju 0-

77daniela77
1. jan 2020

Aj my s muzom mame rovnake skupiny aj rh a vsetko je ok.

erikavesela
2. jan 2020

My mame s manzelom rovnaku krvnu skupinu aj robnaky faktor a ziadny.problem nebol a nie je...mame 2 synov..

andrejka1974
2. jan 2020

urcite rovnake skupiny nie je problem moze nastat problem ak je zwena - a muz + ale moze nastat problem aj vtedy ak zena je 0 a muz bud a alebo b alebo ab a pritom faktor je rovnaky u mojho syna tento problem nastal ale zvladli sme ho

siska53
2. jan 2020

@24natalia11 ked mas.rozdielny faktor byva problém nie ked mas rovnaku krvnu skupinu!

dadka555
2. jan 2020
Používateľ dadka555 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dadka555.

Takýto prípad nie je problém. Skúste si pohľadať na internete seriózne články, myslím že je ich dosť, nie je dobré riadiť sa tým že niekde som počula a to platí pre viacero oblastí

monika92
5. jan 2020

Brat a švagriná majú A+ a obe deti počali hneď

alzbetkacicka
9. jan 2020

Praveze ked je rovnaka krvna skupina je lepsie a babo bude silne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre