dadka555
Používateľ dadka555 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dadka555.
dadka555
13. aug 2020

Hej? A to už navždy či iba v čase koronakrizy? 😁

dadka555
12. aug 2020

Ja som si po to šla osobne na sociálnu poisťovňu. Ale keď im človek zavolá tak to pošlú do 7 dní poštou v pohode

dadka555
12. aug 2020

Potvrdenie od lekára sa dokladá až keď sa predlžuje rodičovská nad 3 roky veku dieťaťa zo zdravotných dôvodov. Potrebuješ žiadosť o rp, čestné vyhlásenie, vyhlásenie o bydlisku a hlavne potvrdenie zo sociálnej poisťovne o skončení poberania materského. Po to sa dá ísť osobne, alebo to vedia poslať poštou na požiadanie ( zavolať alebo napísať e- mail)

dadka555
10. aug 2020

Papi.sk, rovnakesaty.sk

dadka555
3. aug 2020

To veľmi závisí od toho čo presne zistia. Ja som mala napríklad na morfologickom UTZ hraničnú hodnotu NT (3,5) a všetko ostatné čo sa týka nálezu bolo v poriadku. A dieťa je v poriadku, zachvilu oslávi 2 roky.

dadka555
18. jún 2020

Čo ja viem, ja som s Nuskin rozbila chvíľu. Ešte som tam stále zaregistrovaná, ale kašlem na to vôbec ma to nebavilo. A tie pasty celkom ľudia kupovali a keď som sa ich pýtala či vidia rozdiel, písali že hej...

dadka555
14. jún 2020

Z astrologickeho hľadiska existuje ešte niečo ako ascendent. Ten sa počíta podľa času narodenia v ten konkrétny deň narodenia daného človeka. Ten vraj ovplyvňuje charakter ešte viac ako znamenie samotné

dadka555
5. jún 2020

Pozrite na FB skupinu Slováci v Rakúsku

dadka555
21. máj 2020

Ja som bola spokojná s poporodnymi vlozkami značky Tesco, ale neviem či ich ešte robia, bolo to v roku 2018

dadka555
10. apr 2020

Mohlo by to byť novorodenecké akné. Vzniká ako dôsledok reakcie na estrogeny v matkinom mlieku. Častejšie sa vyskytuje u dievčat. Zvyčajne po niekoľkých týždňoch samo zmizne.

dadka555
4. mar 2020

UVLF má svoju vlastnú jedáleň. Jednu v škole a druhu na intrakoch. Výber zo 4 jedál, mala by byť aj ponuka pre vegetariánov. Riešili sa aj večere. Funguje toby na ISIC. A v dobe ked som tam chodila sme platili okolo 1,90 za obed

dadka555
27. feb 2020

Neboj, ja som napríklad mala tak že mi odtiekla voda a kontrakcie neprisli. Tak mi za 1a pol dňa dali vyvolávaciu tabletku do pôrodných ciest. Do 2 hodín som porodila. Dcéru som vytlačila asi na 3 potlačenia ale ešte s pomocou oxytocinu,. ktorý mi dali na sále s tým že po ňom príde silná kontrakcia a musím silno tlačiť. Tak som tlačila čo mi sily stačili. Doteraz neviem ako bolia kontrakcie a ako sa rozbieha pôrod. Bola to bleskovka, ani som si nestíhala uvedomiť čo sa deje pomaly 😁 Jedine tú noc pred vyvolanim som mala bolesti v podbrušku ktoré som rozdychavala, ale vždy ma poslali na izbu že kontrakcie to nie sú. Ľudia radi strašia s hocičím, ale zabúdajú na to že každý to má individuálne...

dadka555
19. feb 2020

Ja som vyrastala v dome pod lesom, pri potoku krása pokoj. Okolo žiadni susedia, do základnej školy to bolo asi 6-7 km, chodila som busom. Na strednú školu to bola zhruba tých 15 km a dochádzal som vlakom. Vlak aj bus bol od domu 1km, to som vždy šla pešo. Najbližší obchod bol asi 2km. Keď ma človek blízko obchod, nakupuje zbytočné somariny 😁 teraz bývam tak že mám asi 10 susedov okolo seba, nemôžem si zvyknúť. Všetci vás tu len sledujú, niečo vam kuriér dovezie hneď všetci dôchodcovia v okne strach a hrôza pre mňa, fuj. Najradšej by som šla na samotu bývať zas.

dadka555
5. feb 2020

Lebo som pridala pár krát linky na konkrétne internetové stránky

dadka555
5. feb 2020

Urob klobásovu kyticu alebo pivovu tortu pre chlapa naj 😁

dadka555
3. feb 2020

Ja mám z detské postieľky a príslušenstvo cez FB. 35 eur+5eur poštovné

dadka555
18. jan 2020

To nie je pravda že najbližšie až v DK, súťaží aj Krásno nad Kysucou, môj hlas ide tam

dadka555
2. jan 2020

Takýto prípad nie je problém. Skúste si pohľadať na internete seriózne články, myslím že je ich dosť, nie je dobré riadiť sa tým že niekde som počula a to platí pre viacero oblastí

dadka555
25. dec 2019

Moju dcérku tak prepustili z nemocnice, naša dr. už nerobila zo zdravotných dôvodov, tá čo ju zastupovala mala dovolenku a k ďalšiemu dr. by sme sa museli trepať cez dve dediny, do toho sa mi pokazilo auto, tak som kaslala na to a šla až za týždeň.

dadka555
14. dec 2019

Ja toto nepochopím. Veď sme v 21. storočí a čoraz viac sa píše o antibiotikorezistencii a aké dôležité je nedávať pri každej chorobe automaticky ATB. Teplota je sama o sebe prirodzená obranná reakcia organizmu. Naša dr. vždy robí CRP, do pár minút je výsledok doplatíme 5eur a je to.

dadka555
16. nov 2019

Napríklad v Tchibo majú samolepiace tabuľky, ktoré sú magnetické a navyše popisovatelne kriedou

dadka555
1. nov 2019

@monicka1992 mne prišiel list na konci augusta a šek na konci septembra.