Tvrdnutie brucha

marticka92
13. feb 2024

Som.v 29tt a strasne mi tvrdne brucho, ale ze neskutocne musim.len lezatinak to nejde bola slm.dnes rano aj u lekara dat sa skontrolovat nie som otvorena ani na mm nic vobec ale to tvrdnutie je neznesitelne. Magnerot merem 4x za den 1 tabletu. Mavam dost casto aj zapchu a mala som alebo este stale mam zastavene vetry. Mysliste ze aj to moze mat vplyv?? Kedy zaber to magnezium?? Uz som tak psychicky z toho od stvrtka znicena mala.som aj bolesti pri tych zastavenych vetroch. Zmeni sa to niekedu?? Nemozem zajst ani pre syna do skolky, je mi z toho do placu vsetkeho este aj ked sa zohinam taka pichalava bolest to je . Mala to niektora zlepsilo sa to.😭

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
13. feb 2024

Ja som tak mala ale dokonca uz od 14tyzdna, vkuse mi tvrdo brucho , magnezium som brala az 8 denne :/

marticka92
autor
13. feb 2024

@ivik4 mne zatial dal.4x.denne a kedze som.uplne zatvorena nekrvacam ani nic tak nevidel dovod na hospitalizaciu.

zuzi0911
14. feb 2024

No ono sa to yz nezlepší. Ja som mala od 23 tt tvrdnutie s tlakmi dolu ,pocit,že malý vypadne počas toho tvrdnutia plus tiež zápcha... magnézium aj progesteron som užívala až do 36tt . Nepomohlo, ale zhoršovalo ..jeden dr mi povedal, že pôjde asi o syndrom drazdivej maternice . 2x som koli tomu bola týždeň v nemocnici na infuziach ,ani tie nepomáhali
Viem ,ze toto si asi nechcela čítať, ale skôr sa priprav na to ,že to môže byť horšie.

marticka92
autor
15. feb 2024

@zuzi0911 ja som dnes uz v poriadku ziadna bolestt nic, akurat to magnezium musim.brat 5x do dna aby som ako tak mohla existovat a som rada ze sa mozem konecne vyspat bez bolesti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre