Zápal slepého čreva

mima402
7. dec 2023

Ahojte žienky, má alebo mala niektorá z vás problém so slepým črevom? Dnes ráno som sa zobudila s bolesťou v podbrušku - vpravo, tak som pre istotu išla na pohotovosť. Myslela som, že malý niekde tlačí na orgány a preto cítim bolesť, tu ma ale vystrašili, že to môže byť aj slepák. Poslali ma na USG brucha a tam povedali, že slepak je v poriadku a nevedia čo to môže byť, nevedia príčinu bolesti. Mňa to však stále bolí, na pravom boku ani nemôžem ležať. A k tomu mi ešte po príchode namerali vysoky tlak, takze si ma ajtak nechali v nemocnici. Malý je v poriadku, ale obávam sa, či to predsa nebude len ten slepák, ja už neviem 😞

lilli110
7. dec 2023

@mima402 ahoj. Mne operovali slepe crevo v 1.tehu. cca 23 tt. Mna bolelo vtedy strasne cele brucho. Nie len vpravo dole. Najviac zaludok. Velmi silne bolesti. Na zvracanie. Vypila som mozno glg vody za cely den. Absolutne ziadne jedlo by som do seba nedostala. Este v ten den vecer skoro 3-hodinova operacia. Vsetko dobre dopadlo. Pamatam si, ze vpravo dole ma pichalo cca tyzden predtym pri chodzi.

pininka1
7. dec 2023

Mne takto tlacil na žlčník a z toho boli tie bolesti. Našťastie po pár dňoch to prestalo. Ale ja som už slepák nemala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre