Zápcha v 23. týždni

4. jan 2021

Ahojte baby.. Som v 23tt a mávam zápchu... Dr mi poradila ľanové semiačka a vločky ovsené.... Pomohlo vám to niektorej? Dávam si to už druhý deň do jogurtu.. Koľko x za deň by som to mala zjesť a s čím sa to ešte dá jesť? Lebo to je hnusné 😂

katkamatka7
4. jan 2021

Sušené slivky. Ovsené vločky pomôžu rozbehnúť črevá, šťava z ovocia, kyslá kapusta a šťava z nej. Ak To vadí chuť ovsených vločiek, ochutia ich pekne orechy, med, čerstvé ovocie, a keď sa pýtaš na množstvo, tak je to individuálne, môže ísť o misku ovsených vločiek má ráno a na večer. Večer si môžeš nechať čistú vodu v pohári a ráno takú odstátu vodu nalačno vypiť. Peristaltika by sa mala rozbehnúť do 20.minút po vypití vody.

evaachesa
4. jan 2021

Mne pomohol až sirup Lactulosa Biomedica, nízke dávkovanie a bolo po probléme 🙂 vločky, semiačka, kapusta, slivky a iné u mňa neúčinkovali.

nikpa
4. jan 2021

Slivkovy kompot alebo z lekarne od Hipp slivkovy nektar, je to na zapchu pre novorodencov. No a zaručený u mna je kamilkovy caj, v tehu s mierou môžeš, ten ma vždy preženie. https://www.google.com/search?q=hipp+slivka&cli...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika2789
4. jan 2021

Kúp si psylium v lekárni mne to veľmi pomohlo a ešte jedz veľa zeleniny a ovocia a garantujem že budeš mat normálnu a pravidelnú stolicu 😊

kikulienkadd
4. jan 2021

Ahoj,všetko čo písali ženy vyššie je super. V akútnom prípade mi veľmi pomohli glycerinove čipky z lekárne.

podkolienka951
4. jan 2021

Mne vzdy pomahaju glycerinove čipky... Určite skus.

alzbeta222
5. jan 2021

Psyllium alebo inulin, rozpustis vo vode a máš po probléme...celkovo treba vylúčiť banány mrkvu, ryžu a všetko čo zapeka a jesť viac ovocia a zeleniny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre