Zlé prietoky v 30. týždni

atija1
30. nov 2015

Som v 30tt a mam zle prietoky... Babo este rastie nastastie. O jedno babo som uz koli prietokom prisla.Mali ste to niektora a do ktoreho tyzdna ste to dotiahli?Doktor hovori ze bude rad ak to dotiahneme do 34tt.

sense
30. nov 2015

@atija1 od 27tt som chodila raz tyzdenne na pritoky od nejakeho 30 tt 2x do tyzdna , od toho 27 tyzdna ma lekar pripravoval na to ze to moze skoncit vselijako a budeme radit ked to dotiahneme do 35, porod bol vyvolany v 37 plus 0, uz nebola vyzivovana...u mna boli problemom protilatky v krvy...

koka3
30. nov 2015

Ahoj.ja som mala zle prietoky od 29 tyzdna a este som pretiahla 2 dni.brala som som Magne B6 a prisny klud na lozku.Tak som doma nic nerobila tazke-ale varenie a trocha upratovania som zvladla a mala som este problemy s pulzom.drzim prsteky.nech ste 2v1 az do konca 😉

atija1
autor
30. nov 2015

Ja sa velmi bojim ze zas sa prihodi nieco zle...

tova
1. dec 2015

@atija1 a to nie si ani na pozorovani? to ta dr. poslal domv ze prid o tyzden? chlapci su menej zivatoschopny ako dievcata, nestrasim ale tak je, najlepsie by bolo keby este raston dnu nadalej, ale treba to aspon denne kontrolovat, kricala by som po dr. keby ma len tak poslal domov.

sense
1. dec 2015

@atija1 hlavne sa zbytocne nestresuj keby je zle domov ta nepustia vela oddychuj, nenamahaj sa a snaz sa zbytocne nestresovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre