Zvracanie a hnačka v 40. týždni

10. mar 2022

Ahojte som v 39+3 a zo včera na dnes v noci ma chytilo strašne vracanie a hnačka. Od pol 1 do pol 7 som v kuse zvracala a hnackovala. Teraz už je to lepšie no stále mám bolesti podbruška a krížov a strašne sa mi roztieklo mlieko 🥺 po tričkách mám riadne mapy.
Myslíte , že to môže byť predzvesťou pôrodu blížiaceho sa ? Alebo nejaká viróza a mám vyhľadať lekára ? Minulý týždeň som bola otvorená len na špic prsta .

aylinn
10. mar 2022

Áno telo sa pripravuje, ja som to mala tak isto 🙂 držím palce

autor
10. mar 2022

@aylinn Ďakujem, musím povedať že ma to riadne vytrápilo v noci :/ aj si zvracala?

ailiba
10. mar 2022

Podla mna budes coskoro rodit... Aj ja som mala hnacku... Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a ate s babom zdravi💗

aylinn
10. mar 2022

Áno ja som mala síce vyvolavany ale podľa mna kebyže mi nevyvolaju tak ajtak porodim v ten deň kedy mi vyvolali😃 lebo presne tak ma to chytilo 2 dni cca pred pôrodom

autor
10. mar 2022

Ďakujem baby, popravde už by som bola rada keby porodim. Už sa trápim s tým bruchom veľmi :/

jexica
10. mar 2022

porod ja som celu noc sedela na zachode a rano praskla voda 😊

ailiba
10. mar 2022

To verim🙏... Urcite bude vsetko v poriadku

kikiballa
10. mar 2022

Podľa mňa to príde veľmi skoro. Ja som týždeň prenášala a začala som vracať a paraaadne ma preháňalo. Za pár hodín bol malý na svete.

aylinn
10. mar 2022

Daj vedieť potom ☺️

luciannka83
10. mar 2022

Tiez si myslim, ze sa schyluje ku porodu

autor
10. mar 2022

Zatiaľ nič baby, len neskutočne bolesti krížov ... Predtým boli slabšie dala som si vaňu a sú silnejšie ale trvajú v kuse žiadne intervali ako pri kontrakciach :/ som prvorodička tak neviem ako majú vyzerať

vanda323
10. mar 2022

Aj ja som hnackovala asi týždeň pred pôrodom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre