Nič nestíham

vancour
19. máj 2023

Viem, je tu viacero takýchto tém ale mna by zaujimalo ako to všetko zvládate myslím domácnosť, seba, plus začala som raz týždenne chodit do prace s tým, že tej práci sa musím aspoň 2x do týždňa venovať aj doma. Mám 15 mesačnú dcérku, áno, len jedno dieťa..ale neposedné…ráno vstáva 5:30…proste neni šanca ako to robíte viaceré privstať si a predtým ako sa zobudi niečo porobiť, to by ma zabilo…večer chodím spat okolo 10tej, s tým, že mala ma teraz take obdobie, že sa okolo jednej budí a niekedy ani do tretej nespi…som vyflusnuta…cez deň spi len raz na obed aj to hodinu, ja vtedy akurát vyvesiam a urobím jej jest…seriozne nic viac nestiham, namaľovať sa, porobiť si do roboty, s mužom sa večer už ani nevenujeme jeden druhému lebo keď ju o ôsmej uspim do tej 10tej len spratavam, zehlim, okupem sa a ani neviem a už musím ísť spat lebo to proste nedam byt dlhsie hore. Ma to niekto podobne?dakujem

kristinka92
26. feb 2024

@vancour presne vystihnutá reakcia na @belaaaaaaaa
rodičia niekde v poli a cely deň svoje deti nevideli. super starostlivost 👍🏼 očividne nepochopila že porovnáva neporovnateľne. dnes sa rodičia aj deťom venujú, nie ako kedysi ze necháme decko vyrevať, dáme do skolky a prídeme poňho poslední. ja si nepamätám ze by sa so mnou niekto vôbec hral, o rozprávke na dobrú noc som mohla tak akurát snívať, zavreli sa dvere do izby a musela som lezat a nehýbať sa