Zjedla som kus chleba, na ktorom bola pleseň

24. okt 2023

Zjedla som taký stredný kus chleba a bol plesnivý.zistila som to až potom.aj som cítila divnú chuť, ale až ku konci krajca.odvtedy mi je divne na bruchu.ale to už asi psychika.ale čo nie som si istá či nezjedla aj dcérka.má iba 2 roky.zobrala mi chlieb z ruky a potom som ju videla, že ho drží.nakoniec ho roztrúsený položila na linku.či z neho odkusla nevuem.ak áno tak len málo.môže nám niečo z toho byť?hlavne malej.dokedy sa mám obaváť?

pribinak
24. okt 2023

To fakt pracuje len psychika, prestaň byt hystericka z kúska plesnivého Chlebíka sa ti naozaj nič nestane
Ani dcérke

alex49
24. okt 2023

vošiel jedným koncom a vyjde druhým, inak sa tebe ani dcére nič nestane

tetapetra
24. okt 2023

Neboj, prežijete

maranta_leuconeura
24. okt 2023

Musela by si jest plesnive veci pravidelne, vtedy to moze viest k poskodeniu pecene, k alergiam a pod. Z jedneho razu ti bude maximalne zle

vakatko
24. okt 2023

Aby sa plieseň nemnožila v črevách, zajedla by som to pár strúčikmi cesnaku alebo silnejšou cesnačkou. Cesnak je prírodné antibiotikum.

autor
24. okt 2023

@vakatko ja môžem, ale malá ho nezje

ankare
24. okt 2023

Nič sa Ti nestane, neboj.

vakatko
24. okt 2023

Zmiešajte ho s medom, med je tiež antibakteriálny.
Je to výborný liek proti chrípke a zapálené hrdlo, vždy pomohlo.

vakatko
24. okt 2023

Môžte k tomu pridať Zázvor a citron.
Odporúčam, si to dať ráno na lačno.

zenulkaaa
24. okt 2023

Nic Ti nebude. Skor len psychika robi ze ti je divne.
Stalo sa mi to tiez.

chodec15
25. okt 2023

Dala si antibiotika ... 🙂 Jednorazovo by sa nic nemalo stat, inak by ludstvo davno vyhynulo, ked by ludia hned zomreli po zjedeni niecoho pokazeneho.

ivanakal
25. okt 2023

Psychika robi svoje. Aj moj brat zjedol plesnivy kolac a zije. Aj ja som jedla plesnivy chlieb az potom som si vsimla. 😀 a som tu.

vakatko
25. okt 2023

Nezomrie, ale Pliesne v črevách rozhodia a oslabia Imunitu.
Odporúčam, Info na Google, " Pliesne a Parazity v črevách " čo všetko dokážu spôsobiť a ako sa ich zbaviť.