Kde ste kupovali nábytok do detskej izby?

nikuska202_2
6. mar 2021

Prosím vás kde ste kupovali detske izby? Nábytok,postel,skrinu. Najradsej by som chcela kupit komplet vsetko v jednom obchode.

s_a
6. mar 2021

Na drevko.sk

evafest
6. mar 2021
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
harmona
11. mar 2021

@cocolino234 V Tempe sme aj my kupovali. Pacila sa mi ponuka a aj dostupnost z pohladu cien a doviezli nam to domov, takze uplna parada 🙂

sadkoni
12. mar 2021

@nikuska202_2 najlepšie je kupovať v neutrálnych farbách, nech ten nábytok slúži dlhé roky, nech to nie je záležitosť len na pár rokov 🙂
Lebo mám kamošku, čo najskôr strašne detsky všetko zariadila a ani sa nenazdala a museli všetko meniť, lebo malá im tak rýchlo vyrástla a už nechcela ružovú 🙂

nikuska202_2
autor
13. mar 2021

@sadkoni presne tak chcem aj ja do neutralu bez detskych obrazkov

saxana000
13. mar 2021

detskapostel
Mame skoro celu tuto zostavu.je to polska kvalita ale za malo penazi vela muziky.mala to este s farbickami trochu popisala s hrackami ohrkala po posteli skace takze potom lahko dokupime par bielych dielikov na vymenu.ma ju od 3 rokov ziadny mickey ani mackovia zvieratlka a podobne blbiny cista biela velmi dobre sa kombinovala sive zavesy ruzove boxy na hracky zaclonky doruzova..

sadkoni
21. mar 2021

@nikuska202_2 vyskúšaj pozrieť napríklad angel nábytok v tempe kondela, to je pekné, jednoduché, nadčasové, podľa mňa takýto odtieň, že niečo do biela tým sa nedá vôbec nič pokaziť, práve naopak 🙂 A potom už sa to dokombinuje ako len budeš chcieť 🙂 Alebo teda díte 🙂

harmona
13. apr 2021

@sadkoni Tento tip, co si dala, tak to je fakt, ze je to pre deti dobre, ja som nazoru, ze bielou a drevom sa neda nic pokazit, praveze to presvetli cely priestor a tak ho aj opticky zvacsi 😉

sadkoni
13. máj 2021

@harmona presne ako píšeš mne sa to takéto pre deti najviac páči lebo sa to dá kadejako dokombinovať a dobre to vyzerá 🙂

adam99911
11. sep 2021

Nerozmyslali ste nad nabytkom na mieru?ak ano kludne ma kontaktujte

johana7777
31. mar 2023

Ja som hľadala inšpiráciu po nete tiež, našla som nejaké stránky kde predávajú krásny nábytok pre maličké deti. Rozmýšľam nad jeho kúpou.

basgitaristka
11. máj 2023

Nám sa osvedčila stránka Lusy 🙂 popri nakupovaní nábytku pre malú sa našlo ešte kopec iných vecí :D