Mrla ľudská v detskej vagínke

easy200
29. sep 2013

Ahojte, 3 roc. dcerka v noci plakala,ze ju boli cikulka, pozreim do ritusky, nic, pozrela som do vaginky a tam 2 biele cervky - pravdepodobne mrla ludska, jedneho som zobrala do nadobkyukazat lekarke, lebo bez vzorky nenasadia liecbu. Nemate nejaky babsky overeny recept, ako jej do pondelka pomoct? Jest ceskak, alebo posadit do nejakeho kupela? Dakujem

mamjka
29. sep 2013

ja si to sice nepamatám ale mama mi vravela že pri mrlach nam davala červene vino....samozrejme s par lyziciek....a ziadnu cokoloadu sladkosti ani sladene vody....

katy1979
29. sep 2013

cesnak ci tekvicove jadierka ale aj so supkou. to neviem ci ti mala spapa. zajtra dostanete sirup a uz bude dobre. asi jej preliezli lebo vacsinou sa vyskytuju v hrubom creve

cikyta
29. sep 2013

@easy200 Na noc jej nijako neulavíš ☹ Bohužial ☹ Max. jej daj niečo na lepší spánok. Fenistil, dithiaden. (Večer cesnak nie ☹ je ťažky ☹)

henikav
29. sep 2013

ja by som s tym sla na pohotovost

jedina30
29. sep 2013

netreba pohotovost...nie je to urgentne...skus ju dat do lavora s teplou vodou+ hypermangan..pozor staci len 4-5 zrniecka,lebo ak das viac tak jej spalis susurku!!!!!!!! a potom na noc nejaky nurofen a zajtra k lekarke..mrle su v ritke a ona si ti mozno skrabkanim tam zaviedla...nevadi..ziadne sladkosti-obmedzovat ich a ono to prejde..inac najlepsie zistite,ze ma mrle,ked si sprta stale do nosa..moje deti tym presli tiez... 😀 😀 c

svano
29. sep 2013

Vydržte kým budú liečiky, potom nezabudni povyvárať posteľné prádlo,uteráky a spodné prádlo. A taktiež jej budeš musieť prežehliť vecičky čo nosí, oprať plyšákov a pod. To všetko kvôli vajíčkam. Mrle totiž kladú vajíčka v noci okolo ritného otvoru.Dieťa sa môže škriabať a roznášať to ďalej. Kamoška tento cirkus absolvovala 2x,kým sa toho zbavili. Jej malú permanentne bolievalo bruško. Držte sa .

mummy
29. sep 2013

Nic nepomoze asi iba jest Vermox, nam trvalo 6 tyzdnov kym sme sa toho zbavili, jedli sme kazde dva tyzdne po tri dni tabletky.

gabkostanka
29. sep 2013

@easy200 mrla ludska je v hrubom creve, takze mala si ju len preniesla, nam davali rano nalacno vypit rozpuceny cesnak v troche mlieka, bolo to hnusne, ale ucinne, skusit mozete 😉

laila22
29. sep 2013

@jedina30 ako sa to da zistit tym sprtanim do nosa?

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tova
29. sep 2013

jaj to je nechutne

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jedina30
30. sep 2013

@laila22 ..moj syn sa casto sparal v nosteku a svrbela ho ritka..sledovala som jeho stolicu a potvrdili sa..doktorka nam dala nejake tabletky,ktore sa beru raz za 3 tyzdne a nejako potom zmizli.. 😉 😉

perla200
30. sep 2013

@cikyta a mrle su také niečo ako hlísty? ja som malej nasla v ritke bieleho červíka....a dali nam vermox, teraz po mesiaci ideme opakovať liečbu.... uvidíme

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
30. sep 2013

@cikyta tak sme mali pred 4 týždnami hlísty.... aké este problémy vam to spôsobovalo? dakujem

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
30. sep 2013

@cikyta no presne ako píses...aj my sme to mali, začali ju bolieť očka a mala nabehna astmu, bez príčiny kaslala a tiež sa popišávala... a dr. povedal že to vsetko može byt z toho.... vidís tie oči ma nenapadli....a kruhy pod očami..... a bledosť to ste nemali?

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
30. sep 2013

@cikyta ježiši - to je celá simona.....a potom to preslo po tom vermoxe?

perla200
30. sep 2013

@mummy ako si zistila že mate potom?

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
palomka
30. sep 2013

ako sa tie mrle a hlisty dostanu do tela? 😲

billam
30. sep 2013

@tova dost nevhodna reakcia!!!

lenadka
30. sep 2013

@palomka napr. môžu byť vajíčka nakladené v pieskovisku, na zle umytom ovocí, zelenine...hocikde vonku na zemi, prenášačom môžu byť aj domáce zvieratá, polodomáce voľne a pohybujúce mačky, ale aj hlodavce 😝

perla200
30. sep 2013

@cikyta nam dal vermox pred mesiacom a teraz to mame opakovat....ale už sa nestažuje len to pocikavanie ostalo....
@palomka lahko....neumyté ruky, deti si podaju flasku a ide to....

senta_sofia
30. sep 2013

vermox zabera super, snad ti to doktorka hned predpise, ked mas "vzorku", z prirodnych cesnak a kysla kapusta

tova
30. sep 2013

@cikyta aj to, ze ludia nedostatocne umyvaju domacu zeleninu a ovocie a neuvaria poriadne domace maso.

cikyta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz