2,5 ročný syn má suchú kožu na predlaktí. Čo to je?

kristinkam
6. máj 2015

Ahojte 2.5 rocny syn ma takuto suchu jemne draplavu kozu na predlakti. Co to moze byt? Alergik nie je. Inde to nema. Stretli ste sa s tym? Dakujem

hradnapani
6. máj 2015

je to jedna z foriem detskeho ekzemu. deti to mavaju casto, v laktoch, pod kolenami a tak, najma v obdobi chorob. Dajte si od detskej lekarky predpisat tzv. mliecnu mast, za chvilu mate po probleme.

brisilda
6. máj 2015

moj syn mal podobne suche miesta od chlorovej vody ..... nemal toho vela no znepokojovalo ma to 😖 vyrastli sme z toho 🙂

pe
6. máj 2015

mojej dcerke sa to obcas tiez urobi, teraz to ma dokonca na stehne - ani nie v zahybe - ja jej na to davam Bepanthen, lebo ked ju to aj svrbi, uz si ho aj sama pyta, vie, ze jej to pomoze, pekne to skludni a nebude to take supinate a preschnute, Bepanthen je dobry na taketo podrazdenia pokozky, ma jemne zlozenie, takze nepodrazdi, urcite vam to nezhorsi, ja ho drzim stale doma

jessica1996
7. máj 2015

obyčajná lekárska vazelína s bambusovým maslom a aloe vera.... - ZAZRACNY LIEK!! .... odporučam určite a za drobné to kupiš v dmku ...fantasticky hydratuje suchú kožu 🙂 stačí uplne na tenučko natrieť ..🙂 vyskušajte 🙂

filipka3
24. máj 2015
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

Skus Erevit sensitive nam velmi pomaha na extremne vysusesnu pokozku. Pomoze aj pri priznakoch zapalovov na kozi. Tak skuste 🙂