filipka3
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.
filipka3
30. nov 2015

Každému dieťatku sedí niečo iné viac - niečo menej. Treba skúsiť. Mlieko by si nemala meniť často aby si naň dieťa stihlo zvyknúť a sama uvidíš čo a ako. Môže sa samozrejme aj stať že mu nebude vyhovovať - vtedy zmeníš značku. Ak by ste mali problém s nadúvaním alebo hnačkou skúste do UM pridať kvapky Coliprev - tie sú inak vhodné aj na koliky ked uvažujete nad anticolics mliekom.

filipka3
26. nov 2015

Nie. Nám upravilo trávenie, nadúvanie aj stolicu až užívanie kvapiek Coliprev. Skúšali sme meniť mlieko (4x ) a nič nepomohlo. Mlieko sme menili postupne ale aj tak to bol boj :( až potom, ked sme zacali pridávať kvapky sa to zlepšilo.

filipka3
25. nov 2015

My sme menili mlieko 3x. Ale z dôvodu, že nám nesadlo a mali sme koliky. Hľadali sme ale nakoniec nám zabrali až kvapky Coliprev, ktoré som pridávala do UM až do konca 5 mesiaca. Potom sme už boli OK aj s mliekom aj bez kolík.

filipka3
27. okt 2015

Ak má riedku stolicu tak to je normálne. Ak máš pocit, že plienku meníš často - môže to byť aj hnačka z UM. Na nadúvanie a hnačku som ja dávala kvapky Coliprev. Takže si odsleduj čo to je aby to bolo všetko s malým v poriadku 🙂

filipka3
1. okt 2015

@nimana Ja som pri UM práve kvôli kolikám a bolesti burška pridávala do mlieka aj kvapky coliprev.

filipka3
25. sep 2015

My sme tiež začali s rektálnou rúrkou. Ale nechcela som ju používať často, iba keď už nič nezaberalo som ju použila. Potom mi v lekárni odporučili kvapky Coliprev lebo fungujú na inej báze ako všetky ostatné prípravky na koliky pre deti. Tak som ich vyskúšala a môžem vyjadriť len spokojnosť. Malá prestala mať problémy s nadúvaním aj kŕčmi.

filipka3
28. aug 2015

Mne na varixy odporučili laserové odstránenie. Ale nakoľko genetika je genetika stále sa to vracia :( Teraz keď bolo tak horúco mi dokonca nohy aj opúchali. Známa mi odporučila Diosven gel s chladivým účinkom, ktorý je presne určený na kŕčové žily. Je skladný (nosila som ho v kabelke) a natierala sa ním aj v práci. Nemala som potom aspoň pocit "ťažkých nôh" .

V diskusii: Kŕčové žily
filipka3
16. aug 2015

Ahoj. Tiez sme boli v jednom nemenovanom termalaprku a mala mala vyhadzanu ruky a nohy potom,

museli sme ist ku koznej. Ja odporúčam skôr wellness hotel Patince. Chodíme tam s rodinkou. Tento

rok sme tam boli na jarnej skole plávania pre deti a babätká. Maju tam prísne kritéria na nezavadnosť

vody (kedze tam byvaju pre deticky kurzy voda musi byt vyhovujuca aj pre babatka). Co sa celkovej

hygieny tyka aj mimo bazena, bola som velmi spokojna. Vecka ciste, suche a upratane a tiez okolie

krasne. Nasim sa hlavne pacilo krmenie sumcov, ktore maju v rybnicku pri termalnom prameni.

Chystame sa tam aj teraz na konci augusta, kedy sa škôlka plavania opakuje. Náš malý má 1 rok

a plávanie mu islo  Pre deticky to tam maju veľmi dobre vymyslene. Starsia dcera sa zabavala

s animatormi a manzelik si oddychoval vo wellness. Do Patiniec ideme na cely tyzden, lebo je tam ten

kurz pre deticky a plus cez vikend maju mat oficialne zatvorenie letnej sezony, takze tam budu mat

super program. Vrelo odporucam.

filipka3
autor
15. aug 2015

Ahojte všetci, aj vám nechutí v tomto strašnom horúcom počasí? Jesť ale treba 🙂 Chcem sa opýtať na chutné recepty, ktoré zasýtia ale zároveň nie sú ťaźké. Ďakujem za každý nápad a tip 🙂

filipka3
21. jún 2015

Pre deti je hancku je dobry aj Probicus - s nim mam dobre skusenosti.

filipka3
18. jún 2015

My sme si tiez presli obdobim, kedy sme dlho hladali vhodne mlieko a veru vsetko bolo..plac, zapchy, bolesti bruska aj stolica v skoro kazdej plienke. Trvalo to asi tak mesiac kym sma to ako tak utisilo. Takze s UM je to beh na dlhsie trate. Koliky sme tiez mali. Tam sme brali kvapky coliprev a dobre bolo po nich, takze tie ti na koliky mozem len odporucit.

filipka3
autor
14. jún 2015

Ahojte žienky, prosim inspirujte ma nejakymi dobrymi, lahkymi a rychlymi receptami. Pocas vikendu rada varim a prijemme prekvapujem svoju rodinku dobrotami, ked mam cas a chut, ale pocas tyzdna som taka utahana z prace a starostlivosti o rodinu, ze nemam energiu varit komplikovane recepty. Poznate nejake lahké, rychle, ale zdrave recepty. Ďakujem za kazdy napad. 🙂

filipka3
31. máj 2015

Koliku spoznáš podľa nafúknutého bruška, hnačke či neutíchajúcemu plaču. Je to náročné obdobie ktoré tvrá tak 3 - 4 mesiace. Nedá sa povedať, že kolika je iba večer alebo iba ráno... plač môže prísť kedykoľvek. Nám odporučili na koliku dávať kvapky coliprev pred kojením a som rada, lebo nám dosť pomohli. Teraz s odstupom casu uz viem, že napriek kolikam chcem urcite aj dalsie dieta. Vtedy som si totiz pripadala uplne bezmocna a dusovala sa, ze dalsie uz nie... ale zvladli sme to.

filipka3
24. máj 2015

Skus Erevit sensitive nam velmi pomaha na extremne vysusesnu pokozku. Pomoze aj pri priznakoch zapalovov na kozi. Tak skuste 🙂

filipka3
11. máj 2015

Ak má vetríky a stale place asi mu dobre netravi (mozno ale istotne chodte k lekarovi). AK by mu potvrdil koliku co sme mali aj my tak ti odporucam kvapky coliprev. Davala som ich malej tri mesiace a koliku sme spoločne zvladli.

filipka3
29. apr 2015

ja chcem len povedat, ze aj my sme mali zo zaciatku hnacky a bolesti bruska. Doktorka nam poradila zmenu mlieka ale ta nepomohla. Pochopitelne ved aj to chvilu trva kym si mala zvykne na zmenu. Trvalo to ale dost dlho tak sme sa tiez bali co bude. Odporucili nam kvapky coliprev, tie sme uzivali asi 2-3 dni a potom bolest bruska s hnackou ustupili.

filipka3
autor
25. mar 2015

Už tri dni nebola na záchode, bolí ju bruško a nechce nič jesť???? čo jej dať aby sa mohla vykakať?

filipka3
autor
21. mar 2015

Ahojte, poradte prosim, pred par mesiacmi som podstupila operaciu krcnej chrbtice. Mala som predtym strasne bolesti laveho ramena, ruky a trpli mi prsty, ani neviem ako som s takou bolestou mohla tri mesiace zit, toboz pracovat. Myslela som, ze zosaliem, nemohla som spavat ani normalne existovat. Bola som operovana v Kosiciach vo Fakultnej nemocnici, dali mi tam titanovu platnicku, moja bola strasne opotrebovana. Bolesti stale pretrvavaju, ale su mensie, stale mi ruka brni, napucha a mavam zavrate, tak neviem ako sa ich mam zbavit.. Absolvoval niekto z vas podobnu operaciu, ako ste sa z toho dostali, ako vas zoperovali, zlepsil sa vas zdravotny stav? Velmi mi pomoze, ak sa podelite so svojimi skusenostami. Poradte mi. Dakujem

filipka3
19. dec 2014

prekonali sme zapal stredneho uska a lekar to riesil s ATB, dvoje po sebe a vycistili nam ho, to bolo placu, v tej chvili som mala pocit, ze horsi problem neexistuje, vsetko ubolene, dieta podla mna ani nevie, ze co ho boli ale ze vsetko, ani po hlavicke som nemohla polaskat, polubit :(
hned ku druhym atb som nasadila probioka actibax, lebo z toho mozu byt zasa ine problemy, jedno sa vyriesi druhe nalepi

filipka3
19. dec 2014

@lauricita7 a davas kvapky alebo lentilky actibax?
ja som kupila take vacsie balenie tych lentiliek a jeme to vsetci a som spokojnejsia a pokojnejsia... 😎

filipka3
19. dec 2014

ja som tiez toho nazoru, ze uzivat k antibiotikam probitoika je super a pozeram, ze aj baby odporucaju actibax, tie su aj u nas

filipka3
19. dec 2014

uzivanie antibiotik 3 x po sebe je zaberak aj pre dospely organizmus nieto este pre moju malu lasku...
tiez sme uzivali 3 x po sebe 😒 a v lekarni som sa pytala, ze co este mozem dat, aby nam to na jedno nepomohlo a nerozvratilo organizmus
som za probiotika a uzivame actibax aj ja aj drobec papa

filipka3
19. dec 2014

@zuzuolej
aj ja uzivam actibax, teda decka detto, mne sa moc paci, ze su to lentilky - neviem ako u vas ale u nas bol je a bude vzdy boj jest lieky, ale toto, ze mamiii a tie lieciky cokoladkove nebudu? :D
a ja som spokojna...

filipka3
19. dec 2014

aj u nas zabral velmi dobre coliprev, teda kvapky

filipka3
19. dec 2014

jejda fakt baby? 😒
ja takuto skusenost nemam a aj maminy u nas na sidlisku co sme spolu kocikovali chvalili
kvapky coliprev sme uzivali a nam pomohli, plus sme masirovali brusko a uplne sa nam ulavilo, tolko moja skusenost