2 mesačná má riedku stolicu. Mám zmeniť mlieko?

yane217
1. jan 2012

Ahojte koceny v prvom rade vam vsetkym a vasim drobcom prajem vsetko dobre v novom roku,hlavne vela zdravia...
Ale moja otazka sa tyka stolice mojej malej,ma 2 mesiace a papame sunar 1,vsetko mi pekne stale vypije,v noci pekne spinka zobudi sa len na jedno papanie,je velmi spokojna,vobec neplace,ale aj tak sa mi nepozdava jej stolica.Kaka raz denne,vobec pri tom neplace,proste je pokojna,brusko ju neboli,ale stolicu ma velmi riedku,nieje vodnata ako pri hnackach,ale niekedy je sfarbena do slabo zelena.Mala by som zmenit mlieko?

ajca123
1. jan 2012

Ahoj nie nemusíš meniť mliecko 🙂
To že má stolicu riedku a zelenú,neznamená to že je hladna a nebo má ťažkosti...
V UM je veľa vitaminov a aj preto má takú farbu a to že si myslíš že má hnacku nemusí byt pravda.
Ked začnete s normálnym jedlom upraví sa stolica. A ked sa bojíš že malej niečo je chod k jej pediatricke a nechaj si spraviť vyter zo zadocku...

lutia
1. jan 2012

súhlasím s ajca123 aj ja som sa obávala, ale ako píše tak je to pravda, nie je hladná ani nemá ťažkosti....babätkovská stolica sa mení od toho čo spapá (uvidíš keď budeš dávať iné jedlá - príkrmy - ale to až neskôr) ale ak máš strach tak choď k mudr. (možno by som zobrala aj vzorku 🙂 )