2 ročná dcérka sa sťažuje na bolesť

pojezdalova
27. jan 2012

Dvojročná dcérka sa mi sťažuje že ju bolí cikulka, ale zapálenú, červenú , opuchnutú alebo niečo také ju nemá, neviete mi poradiť čo jej môže byť?? 😒 ☹

pojezdalova
autor
27. jan 2012

annaopialova
27. jan 2012

ahoj skus vyhladat detsku gynekologicku

anjelicek26
27. jan 2012

@pojezdalova - kludne moze mat mykozu alebo si tam zaniesla trochu stolice, mozu sa jej tam mnozit bakterie. Na gyndu, vyter a krem. Skor moze pocitovat svrbenie, ale tak male dieta povie - boli.

pojezdalova
autor
27. jan 2012

nevies co by jej mohlo byt??? stazovala sa predvcerom asi 3 krat na to , vcera nic a az dnes sa zacala zas stazovat, ale ked ju pozriem nema tam nic co by sa mi nezdalo ☹ 😒 a ktomu je este aj chora, ma teploty, kasle, nadchu ma je mi jej luto ☹

denduska
27. jan 2012

@pojezdalova môže to byť aj zápal dolných močových ciest...skúste najprv dať vyšetriť moč papierikom u dr....ak tam nič nebude tak za detskou gynekologičkou. držím palce malej, my sa s tým trápime už fakt roky ☹

mata2
27. jan 2012

a nestazuje sa na bolest len po cikani?navonok nemusi byt nic vidno,ale moze to byt zapal mocovych ciest,mechura atd... 😕

pojezdalova
autor
27. jan 2012

@anjelicek26 praveze sa neskrabe, iba povie ze ju to boli ale neskriabe sa preto neviem si vysvetlit co jej je

pojezdalova
autor
27. jan 2012

@denduska moc ste ma nepotesili, ak sa bude stazovat tak radsej skocim ku detskej doktorke v pondelok na vysetrenie a uvidim co mi povie ☹

pojezdalova
autor
27. jan 2012

@mata2 nie , teraz lezka lebo je chora, a uz sa mi dnes stazovala 3 krat ale nebola predtym cikat

akika722
27. jan 2012

@pojezdalova najlepšie urobiš ak s nou pojdeš k dr. a ona vas pošle kde treba 😒 na fore ti poradi každy niečo ine,ja by som nerozmyšlala doma,šla by som 😒

denduska
27. jan 2012

@pojezdalova nech hlavne pije veľa veľa tekutín, to neuškodí a ak by to bol zápal moč.ciest, tak jej to pomôže.

pojezdalova
autor
27. jan 2012

@akika722 myslela som ze je mozno zasteklilo, alebo nieco pocitila, mame pridrbkanu doktorku , nemozem snou hned bezat k lekarovi ako ju pichne v ritke, a le ked uz sa mi stazuje dlksie tak viem ze jej nieco je,,, nie som ten typ mamicky co caka doma kym nieje neskoro, ak sa bude stazovat aj zajtra tak snou asi pojdem na pohotovost, lebo uz sa zacala stazovat viac , este je k tomu aj chora, ma teploty,, chudiatko moje ☹ 😒

pojezdalova
autor
27. jan 2012

dufam ze to nebude nic vazne,, dakujem za info a rady

kralicica
27. jan 2012

zapal mocovych ciest? to nie je vidiet zvonku. boli ju ked cika? opytaj sa jej?

akika722
27. jan 2012

@pojezdalova aj ja som MALA taku dr. a doplatili sme nato..nečakaj,ak malu niečo boli isto neklame..ak by klamala neukazala by stale to iste miesto..moj ked bol malinky mal silny zapal obličiek,isto nečakaj.. /a ani moj nemal teplotu vtedy/

pojezdalova
autor
27. jan 2012

@kralicica ako som pisala vyssie, neboli ju to ked cika, jednoducho z nicoho nic sa zacne stazovat,,, nema ziadne scervenanie, opuchnutie, nic vyditelne,.... podla coho by som usudila ze jej nieco je

pojezdalova
autor
27. jan 2012

@akika722 moja ma teplotu ale preto lebo je chora,, a na tu bolest sa stazuje z casu na cas,, ak jej to neprejde tak urcite pojdem, aby sa jej nepohorsilo ale neprihodilo nieco strasne,

akika722
27. jan 2012

@pojezdalova tak tak,chod a budeš kludna aj ty aj ona..držim palce

laura808
8. dec 2022

@pojezdalova dobrý deň prosím vás ako sa vtedy vas problém vyriešil? My máme teraz to iste ::(

pojezdalova
autor
9. dec 2022

@laura808 to je 10 rokov dozadu, to si nepamätám už.prepáč