4 ročná dcérka si trhá vlásky

janzel
15. jan 2013

ahojte, skusim sa opytat ci nemate nekaje skusenosti a nevedeli by ste mi poradit. Moja dcerka, takmer stvorrocna si vytrhava vlasky, zacala s tym pred rokom, namotava si ich na prsteky az sa jej urobili uzle a nevedela to dat dolu tak si ich jednoducho vytrhala, zvladla to az tak dobre ze si po bokoch hlavy, nad uskami spravila plesinky. Tak sme nabehli kadernicke a mile vlasky sli dolu, bol klud az doteraz ked jej vlasky opat doratsli a zacala s tym znova, tak sme sli znova za kadernickou ale tentokrat to nezabralo :( len zmenila miesto uz nemota pri uskach ale vzadu na hlave, vsade nachadzam vlasy teda uzliky z ktoreho trcia cele pramienky a vcera som si vsimla ze uz tam zacina mat plesinku. Robi to stale nie len ked je nervozna alebo sa hanbi ako zo zaciatku, ale ked pozera tv, ked nieco rozprava, ked zaspava no stale mota a trha. Tak ak sa vam stalo nieco podobne alebo viete o nejakom produkte na vyzivu detskych vlaskov napiste mi prosim, budem rada. Je mi luto ostrihat ju uplne nakratko ako chlapca :(( dakujem za rady

xenicka13
15. jan 2013

je to zlozvyk, tazko sa oduca, ja kebyze mozem mojej tak palec odstrihnut, ktory stale vecer dudle, pozajtra ma 6 rokov 😀 😀 😀

jumama
26. feb 2013