9 mesačná má zapchatý nos

12. apr 2022

Prosím vás o radu moja dcéra má zapchaty nos dávam jej kvapky pamikon už 2 deň akemala nevie vôbec spať nevie dýchať ani cumel nevie mať v ústach lebo nevie dýchať nosom Prosím o nejakú radu dcéra aj chce spať ale nevie plače celú noc aj jej odsavam aj som jej vyvisila vankúš a ajtak 😔😔😔😑

autor
12. apr 2022

Soplik má už čisto zelený keď odsavam

vitriolka
12. apr 2022

nedavat cumel, ked ma zapchaty nos, dycha ustami a cumel to len zhorsuje. treba davat aj kvapkx na uvolnenie nosa-nasivin napr. a potom odsat sople a dat pamycon. nadcha sa zvykne lepsit po 4-5 dnoch, treba to len cadto odsavat a vela davat pit.

autor
12. apr 2022

@vitriolka zabudla som napísať najprv sme dávali nasivin po 3 dní doktorka vypisla pamikon

autor
12. apr 2022

@vitriolka a ona bez cumla nezaspi😪😪

riskoh
12. apr 2022

Pamycon su lokalne atb nie su ma upchaty nos,kludne podavajte 7 dni nasivin k tomu,zvysit polohu zvlhcujte vzduch

nikpa
12. apr 2022

Dr. synovi predpísala fenistil kvapky keď mal zapchaty nos tak, že sa v noci dusil. Zabrali, spal po nich, odpuchla mu sliznica a aj lepšie dýchal. Inak len odsavat, zvlhčovat vzduch, vyvýšene pod hlavou a dobre vetrať. Nám tiež dobre spraví na takéto stavy inhalovat Vincentku. Ak máš deti, využijes inhalator určite, minimálne keď prídu škôlkarske choroby...

vitriolka
12. apr 2022

skus vybrat cumel, ked zaspi. a nasivin sa moze pouzivat aj sucasne s pamyconom. viem, aky je to mord, ale treba tie hlieny vsetky poodsavat a vydrzat

zorkahorka
12. apr 2022

Pod hlavu vankus, zvlhcovat vzduch.urcite fenistil

ivanakaka
24. sep 2023

boli ste na ORL ci netreba mandle nosne vybrat?