Ako sa zbaviť kašľa u 7-ročného syna?

jedosko600
17. dec 2019

Mamičky, prosím Vás o radu. Naš syn 7 ročný kašle už 2.5 týždňa, najprv hral ATB, potom sirupy na suchý, dráždivý kašeľ, teraz zase berieme lieky na vykasliavanie. Pijeme rôzne čaje bylinkové, ale ten kašeľ neutícha hlavne ráno a večer. Mate prosím nejaký overený recept, ktorý zabral Vašom deťom? Ďakujem ta každú radu.

ivuska114
17. dec 2019

Ja sa snazim vela vetrat, pred spanim otvorim malej okno aspon na 10 minut, na kazdom radiatore mam misku so solou na zvlhcenie vzduchu. A ako prevenciu davam kazdy den cibulovy sirup a aloe.

enka81
17. dec 2019

a aké lieky teraz berie? Ja mám overenú kombináciu a to, na suchý kašeľ Stoptussin alebo Sinecod, na vlhký kašeľ Solmucol + Sinupret,. Ono, večer ľahne a hlieny začnú zatekať, tak kašle a ráno musí tiež všetko vykašlať, čo sa mu nahromadilo za noc, solmucol dávam večer najneskôr o 18.hod.

arcticcode
17. dec 2019

Môže piť trikrát denne čaj z podbeľu liečivého. Čaro je v tom, že ho musí vypiť taký horúci aký len zvládne. O dva tri dni bude po kašli, uvidíš

monka1990
17. dec 2019

Aké lieky užíva?

zabina27
17. dec 2019

ma porobene vytery? odbery? lebo ak su tam nejake bakterie alebo alergia, mozete skusat sirupcekov x a nezaberu...

kika831
17. dec 2019

@jedosko600 je jasne ze kasle, kedze ma sirup podporujuci vykasliavanie a kedze predtym sa kvapkami vsetko potlacalo tak telo sa to snazi vypudit von. Douzivat sirup na vykasliavanie a nic neuzivat. A uvidite ci sa to ukludni a hlavne ci este je potreba podporit vykasliavanie alebo nie. Bo teraz je to cele podrazdene.

jedosko600
autor
17. dec 2019

@arcticcode už som objednala v lekárni, od zajtra pijeme 3x denne.. Môžeme ho aj do chutiť... Ďakujeme

arcticcode
17. dec 2019

@jedosko600 super, na jar si chod do prirody nazbierat vlastny 😉