Atopický exzém

renulianka
3. feb 2014

ahojte mamičky chcem sa opýtať na radu pomoc už som zúfalá môj syn má atopický exzém do teraz to bolo v pohode ale posledné 5 mesiacov je to stále horšie stále lekár kožný, kontrola maste atd. nič nie je lepšie bude mať aj liečenie ale až pred letom skôr sa nedá asi pred piatimi rokmi sme boli aj na preliečení v Košiciach v nemocnici tam bolo tiež super len už si neviem ktorá nemocnica to bola asi sa budem musieť pýtať aby ho moja lekárka poslala na preliečenie neviete mi poradiť dobré recepty alebo lekára na východe Slovenska tiež som počula že zaberajú aj homeopatiká velmi pekne dakujem za rady a pomoc. pa ☹

xenicka13
3. feb 2014

Skús sa pridať do skupiny mame doma ekzematika

kaja73
3. feb 2014
renulianka
autor
3. feb 2014

@xenicka13 ako sa prosím tam dostanem do skupiny dakujem

elina25
3. feb 2014

aj mna tam prosím pridajte

kaja73
3. feb 2014

@renulianka
@elina25 https://www.modrykonik.sk/group/1908/ tu sa sami musite pridat.
Ale kam.zyk a jej rady su lepsie -je to aj mama ekzematikov a aj sa venuje ekzematikom prefesionalne .

xenicka13
3. feb 2014

@renulianka pôjdeš do priatelia a obľúbené, to je na hlavnej stránke nad fotkami, potom tam máš zoznam skupín, nájdeš si skupinu a tam je či sa chceš pridat

lilysk
3. feb 2014

Objednaj sa u Dr.Petrovicsa http://www.akupunkturakosice.sk
Mala som s dcerou taky problem -uz som bola zufala -mala komplet na nohach az krvave flaky-Dr. mi povedal ,ze v zivote take este nevidel...testoval jej potraviny ...z fleku vyhodil psenicu a mlieko a este nejake potraviny uz presne neviem ...dal nam homeo kvapky a do 48 hodin nastalo zlepsenie o 80 % !!!!!!! Mame sice dietu ,ale v pohode zvladame a dcera je super zdrava -ziadne znamky ekzemu nic nemame.
Odporucam !!!!!
Skus vyhodit z jedalnicka psenicu a mlieko -my sme presli na kozie a uvidis co sa bude diat 🙂

renulianka
autor
11. feb 2014

@kaja73 ahoj prosím ťa ako si ju pridám tu maminu kam.zyk nejako mi to nejde stále mi to skočí do českej stránky a dalej ma nechce pustiť som tu nová dakujem za rady

renulianka
autor
11. feb 2014

@lilysk ahoj a veľa si platila za vyšetrenia prosím kludne mi napíš do IP pošty dakujem ja už neviem čo dalej so synom dnes som sa až pochytila s jeho dermatologičkou dakujem

kaja73
11. feb 2014

@renulianka https://www.modrykonik.cz/blog/kam.zyk/ tu ma svoj footblog-odklikni si ze tam chces vstupit-na ceske stranky-a potom sa len znovu prihlas-tak isto ako na SK konika-nemusis sa znovu registrovat. Klikni si tam "prihlas sa"
Mozes jej potom napist IP alebo si ju najdi v tej teme co som ti uz dala link-moj prvy prispevok tebe a tam sa jej pytaj.

renulianka
autor
11. feb 2014

@kaja73 dakujem už to išlo napísalaa som dakujem

lilysk
11. feb 2014

@renulianka ahoj
Za komplet testovanie v tom su vsetky potraviny , vysetrenie a kvapky som platila 110 eur .
A neskusala si mu vyhodit psenicu a mlieko ne naejaky cas ?

renulianka
autor
11. feb 2014

Mlieko áno ale občas chce no je to dobrá suma to všetko mu testuje potraviny doteraz pol roka bolo ok a teraz nevieme sa vyliečiť a čo nemocnica Prešov doktorka sa má pýtala že preliecit je tam primárka Martinasková tak neviem pa