Červený konček pipíka

slavkavan
8. feb 2014

ahojte maminy, ešte sme nemali takýto problém, tak by som sa chcela poradiť...
už asi 2 mesiace sa trápime s takými cervenými vyrážko-fľakmi na vajíčkach. natierali
sme s indulonou, sudokremom, pityolom, až nakoniec teraz zabral holtov krém. ale práve
ked to konečne zabralo, tak má zasa červený koniec pipika... malý má 1,5 roka a zatial
sme s týmto problém nemali. je to nejaký zápal? on si ho aj za normálnych okolností
furt naťahuje a ukazuje si tam aj kvôli tym vajíčkam. tak už by som nechcela zasa
absolvovať lekárku, ak nemusím.... poradíte? dakujem

sashabb
8. feb 2014

@slavkavan skus vyskúšať sedacie kúpele v repíku

h2
8. feb 2014

@slavkavan Ahoj, aj my sme mali problém s pipíkom, založila som vtedy diskusiu: https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/zapaleny-a-opuchnuty-penis-22-mesacneho-synceka/ , baby mi vtedy dobre poradili, zabrali kúpele v repíku. Skoré uzdravenie želám.

katkabalon
8. feb 2014

Ahoj, ked som bola so synom u urologa tiež mal slabší zapal tak nám odporučil framikoin mastičku.

slavkavan
autor
9. feb 2014

dakujem velmi pekne za rady.na vas sa vzdy mozem spolahnut 🙂 vyskusame teraz ten repik

zuzba
9. feb 2014

Na vyhadzane vajka nam pomohol imazol a na pipik opthalmoframykoin - nedala sa synovi pretiahnut predkozka taj lekar poradil aby sme mu tam zasunuli aplikator z opthalma a vytlacili,trosku pomasirovali.zabralo okamzite.vraj je dobre sem tam aj preventivne urobit ked deticky nosia plienocky kvoli mnozeniu infekcie.a na pediater je pan doktor,takze mu plne doverujem

andreaa1981
9. feb 2014

Repik pomoze a ak nie framikoin na oci. Ten je slabsi a dava sa detickam. Ale je na predpis.
Ale ten cerveny koncek to bude z plienky treba casto menit a nechat vetrat to ustupi aj same. Teda ak to nie je moc vazne neviem nevidim 🙂

nextik
9. feb 2014

Tak ako radia kocky vyskusaj repik. A medzi prebalovanim vetrat bez plienky. 🙂