Červený suchý fľak pod perou 9 mesačného bábätka

majulinka2
10. dec 2014

Kocky mala ma 9 mesiacov a uz asi 3 tyzdne ma pod perou suchy cerveny flak.Zacalo to takou malou skvrnkou, no teraz to uz ma az po bradu a zacina to mat aj nad hornou perou. Boli sme u lekarky dala nam Lipobase krem, no nejako nepomaha, kazala natierat 2 tyzdne no tyzden presiel a nic, takze asi nas posle ku koznej. Ja mam taky pocit, ze to ma mala zo slin, lebo sa jej to vyhodilo presne vtedy ked jej vysiel prvy zubok, teraz uz ma dva a neskutocne slini 😝 Mate niektora s niecim takym skusenosti, aka masticka alebo co vam pomohlo. Ja som uz vyskusala detsku niveu, modru indulonu, hojivy zazrak, a teraz to lipobase no nic nepomaha. ☹ Dakujem

fopka
10. dec 2014

ahoj, moj maly to ma z casu na cas, ked ma cumel. idu mu tiez zubky a neskutocne sa slinta .... a hned cerveny flak a ked mu necham cumel dlhsie, tak sa zvacsuje... ja nenatieram nicim, len umyjem a necham preschnut on zmizne... riesim to tak, ze nedavam cumel a je pokoj

chmurkaxy
10. dec 2014

@majulinka2 v nasom okoli pomohla Holtova mast.

sanny31
10. dec 2014

ahoj, dcérka to mala na líci, vyskúšala som všetko možné no experimentovaním sa to len zhoršovalo. tak som šla ku kožnej dala nám krém na potieranie len na noc, behom dvoch dní to krásne zmizlo.

majulinka2
autor
10. dec 2014

@fopka uha bez cumlika si ju teda netrufam uspat ☹ ale mozme skusit cez den, ja ked jej to nenatriem tak to ma uplne suche, az sa jej to supe ☹

majulinka2
autor
10. dec 2014

@sanny31 mame ist na kontrolu v utorok k detskej a mam taky pocit ze ta nas urcite posle ku koznej, snad jej pomoze

zabka023
10. dec 2014

skus bioderma ABCDerm Peri-oral Reparacny krem na okolie ust 🙂 malo by to pomoct.

fopka
11. dec 2014

@majulinka2 no my na noc tiez musime mat cumel,ale cez den nedavam.moj je uz trosku vacsi,takze si da aj povedat,ze dudanku nie. Skus nechat uplne vysusit,nech sa zlupe a az potom natriet,nech zbytocne nemokva...to len moj nazor ak vravis ze maste nezaberaju.a skusala si sudokrem? Vraj na take blbosti,okrem ritule 😀 je vyborny