Čo na boľavé, hnisavé očká?

ivulik2311
29. máj 2019

Babule, maly ma zapalene oci, boli sme aj dr. Umyvam munich repikom, davam ocuflash a pamycon. Strasne mu hnisaju, ma ich cele cervene a stale sa stazuje ze ho bolia. Poradte daco este na to. Dakujem

pribinak
29. máj 2019

pytaj sa na ocne, ak pamycon nepomaha

ivulik2311
autor
29. máj 2019

@pribinak vsak davame pamycon ale dako zatial nic, lem sa to zhorsuje 😒

pribinak
29. máj 2019

@ivulik2311 tak potom na ocne

janulicka24
29. máj 2019

@ivulik2311 tak to uz vyzera na antibiotika, framikoin ocny vam neodporucila? Divne, to ma z alergie?

nikpa
29. máj 2019

@ivulik2311 s týmto by som uz moc nevymyslala, jednoznačne návšteva očnej, čo najskôr. Mne pomohla borova voda keď mi nezabrala ATB masť čo mi predpísala očná, neviem už čo to bolo. Ale ak to má z alergie tak borová voda nepomôže.

ivulik2311
autor
29. máj 2019

@janulicka24 volala som teraz tak ze pamycon nezabere hned mam pockat do piatku a ist az v piatok na ocne 🙄😒 ma alergiu ale nevieme este na co lebo az v july bude mat 3 r. Cize sa este nemoze testovat. Ale riadne hrudky zelene mu vycjadzaju z oci 😕

uglybetty1234
29. máj 2019

framykoin urcite daj

6mia6
29. máj 2019

Bola som so synom v pondelok s totalne zahnisanym okom, na ocnom dostal kvap kvapke prestalo hnisat. Teraz ho ma este cervene ale ovela lepsie.

mata_2012
29. máj 2019

My sme si tym teraz presli vsetci, syn to doniesol zo skoly. Framykoin mast nedavaj, ocna povedala ze potom oko reze este viac a zhorsi sa aj zacervevanie. My sme dostali na tyzden antibioticke kvapky Kanamycin a Tobrex, potom este minimalne tyzden vyplachovat ocu flashom.

barborkabar
29. máj 2019

Ty brďo to má dosť, ja by som po konzultácii s lekárkou by som dala framykoin...alebo nejaký azulen, ale ak už tam je zápal asi nič iné nepomôže...

diewcatqoo
29. máj 2019

@ivulik2311 to, ze sa nemoze testovat dieta mladsie ako 3 roky, je uplna hlupost. Moj nemal este ani rok a robili mu na alergologii aj krvne, aj kozne testy

janinah
29. máj 2019

je možné,potrebuje preplach slzných ciest na očnej detskej amb....
potrebuje aj iné atb kvapky ,pamycon zjavne nezaberá..../nie som laik/