Čo odporúčate na posilnenie imunity?

johanka6588
6. feb 2018

Hľadala som rôzne diskusie o zvyšovaní imunity detí, ale väčšinou staršieho dáta, tak r. 2013. Momentálne riešime situáciu, že hoci malému preventívne (tak 2-3x týždenne) dávam probiotiká, má pestrú stravu, ovocie, zelenina, nemá problém to jesť, chcela by som predsa len niečo na imunitu s obsahom vitamínov. Našla som diskusie, kde odporúčali mamičky imunoglukan sirup, niekde mi hovorili že Marťankov, niekde Hliváček... noo neviem, tak súšam tuto, čo mi odporúčate vy. Ďakujem za každú radu a skúsenosť. malý ma necelé 2 roky

doda818
17. okt 2018

@johanka6588 toto odporucam aj ja, uzivame ich doma aj dcerka aj ja s manzelom, plus vsetci pijeme aloe gel od forever 😊 iba odporúčam. Prírodné, účinne a sme bez liekov klop klop

zabka788
27. mar 2021
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Dobrý je vitamín D3, já som ho malej dávala v takých kvapkách v panenskom olivovom oleji.

gab_riella
28. mar 2021
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

Super, ďakujem za radu, skúsim ich.

sonka1981
29. mar 2021
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@zabka788 A aké to sú presne kvapky prosím ťa?

zabka788
30. mar 2021
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@sonka1981 Tieto: https://www.naturevia.sk/produkt/naturevia-vitamin-d3-efekt-400-i-u-kvapky/osvedčili sa mi, tým že obsahujú ten olivový olej tak nedráždia zažívanie.

zuzzka358
Odpoveď bola odstránená
Zobraz