Dokrmované bábätko má problém s kakaním

nikola81
8. aug 2016

Dobry den. Neviem najst ziadne info o mojom probleme. Mam 2 mesacne babatko ktore dokrmujem (odsavam+dokrmujem) mame Sunar premium. Donedavna mal stolicu niekolko krat denne ale posledne dva tyzdne sa to zmenilo. Momentalne nekakal 5 dni. Davam mu espumisan a pribiotika Probio fix. Skusala som aj rektalnu rurku ale nic neslo. Vetry ma normalne. Pocula som ze len plne dojcene babatka nemusia mat niekolko dni stolicu. Ale ako to je s dokrmovanymi? Dakujem

pribinak
8. aug 2016

place? ak neplace, ze ho neboli brusko, je spokojny, tak ho zatial nechaj tak, mozno mu to brusko trosku pomasiruj

seahorse27
8. aug 2016

Záleží asi od toho, v akom pomere dokrmujes. Ak je to cca 1:1, tak asi ho ten Sunar zapeka, mal by kakat častejšie. Možno bude treba zmeniť mliecko, ja mam dobrú skúsenosť s Beba comfort, ale asi aj Sunar ma nejakú takú radu pre problémové brušká. Najlepšie probiotiká, ktoré môjmu synovi zaberali na zapchu, boli Infants dophilus a to sme ich poskusali hodne.

zuzka_1985
13. aug 2016

Ja som maleho kojila aj dokrmovala. Tiez maval nepravidenu stolicu a ak aj mal, dost sa silil. Pomohla zmena mlieka z Nutrilon na Hipp a nasledne na Amilk.