Dvojmesačné bábätko plače

katches69
11. okt 2022

Caute mam 2mesacne babatko ( bola nar v 33tt), problem je v tom ze poslednu dobu ked je hore tak len reve, mame koliku ale uzivame babycalm biogaju atd. Sme na UM.
Lenze toto je iny plac nez ten ked ju boli brusko. Mame problemy so spankom aj, inak ako na rukach nechce ani zaspat. Trva jej to aj hodinu dve nez zaspi. Zaspava a potom sa akoby precitne a je hore a zasa zaspava dalsiu hodinu. Spi snami v posteli. Ako tak zaspi v kociku ked sme vonku. V noci sa budi neustale aj mimo krmenia. S placom sa zobudza. Cez den ked je hore tak nevie byt hore bez placu. Skusam vselico, lahnem si k nej laskam ju prihovaram sa k nej, skusala som dat aj do kresielka vybracneho pustila som jej jemnu melodiu vydrzala asi 4min. A potom zas rev takze nic ine ako uspavanie aj na silu neide. A poslednu dobu zacala robit to ze ked ju krmim tak nachvilu ju "vypne" ako keby zaspala potom sa precitne a je hore a trva aj 2 hodiny nez ju uspim. Takto to nikdy nemala, pri krmeni vzdy pekne zaspala.
Neviem ci to je tym ze rastie alebo co... mali ste to tak niektora?

monymony1
11. okt 2022

@katches69 a aku ma dlhu dobu bdenia? Take male babatko by malo byt hore len chvilku prebalenie papanie maznanie zase spinkat. Neukladat ju preunavenu ale uspavat skor ako bude unavena. Niektore deticky proste treba uspavat nezaspia same.nosic satka..,

katches69
autor
11. okt 2022

@monymony1 napr takto, ked sa budi a vidim ze je uz nastalo krmenie, tak pripravim si mliecko prebalim malu dam jej papat, dam ju odgrgnut a spinkat. Takto to fungovalo kedysi, teraz po krmeni je hore a a nechce spat. Teda zaspi ale az po jej zachvate a 2hod uspavani.

monymony1
11. okt 2022

@katches69 a skusit mat nachystane mliecko ked uz budes vediet ze sa blizi hladnv polospanku dat vypit aby spinlala dalej? Mozno sa hneva ze chce spinkat dalej

katches69
autor
11. okt 2022

@monymony1 skusali sme aj to a nič