Hnisavé oči u 3 mesačného bábätka

lienoacka12345
3. nov 2018

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či môže dojsť k zhoršeniu zdrav. stavu po preplachu slzných kanalikov. Maličký má 12 t.. Od narodenia má hnis v očkách po 4 atb. Kvapkách sa stav mierne zlepšil, ale mal aj stále slzičky v oku. Tak sa rozhodli pre preplach. No ráno ani nerozlepil oči všade bol hnis aj po tvári, keď v noci plakal, tak mu uschó aj tam, čiže veľakrát viac ako pred preplachom. Poradte mi čo mám robiť prosím resp. Je to normálny stav? Dostal vigamix a sanorin .

balikova
3. nov 2018

@lienoacka12345 nas maly mal tiez hnisave ocko, my sme sice preplach nemali, ale masirovali sme ocko a tiez ho mal horsie, a potom sa to zlepsilo, takze to je dobre, ten hnis co sa usadil v kanaliku vychadza von, treba mu to poriadne cistit a kludne mu to mozete podporit masirovanim, aby ten hnis vysiel uplne

vektricka16
3. nov 2018

@lienoacka12345 aj nasa mala hnisave ocko ked sme dosli z nemocnice.na preplachu sme tiez neboli mali sme neaku masticku od doktorky a som jej to utierala s prevarenou vodou a materskym mliekom...

monro
3. nov 2018

Ja som preplach absolvovala s obomi detmi. Nastastie po prvom bolo vsetko ok. Ale viem, ze to niekedy treba opakovat. Cistite ocko, masirujte kanalik, davajte lvapky a ked sa to nezacne zlepsovat, zbehnite znovu na ocne. Drzim palce.

cibulka79
3. nov 2018

@lienoacka12345 Asi budete musiet znovu na preplach,my sme boli 3x -az potom sa zlepsilo.drzim palce aby bolo malickemu lepsie

evakalna
4. nov 2018

@lienoacka12345 Zajtra ráno utekajte k detskej lekárke s tými očkami. Ten hnis - to nie je normálne.