Liek Costi proti refluxu u 5 mesačného dieťaťa

mauerka
2. apr 2017

Mate niektora skusenost s uzivanim lieku COSTI u 5 mesacneho dietata kvoli silnemu refluxu?

lucka_ke
2. apr 2017

u tak malých bábätiek je sirup Gastrotuss, alebo mliečko na zahustenie, všetko ti na Gastro povedia, Costi je nad 12 rokov pokiaľ viem

valy
2. apr 2017

@mauerka nam to dali pre 10 dnoveho syna, ale po dvoch dnoch sme to vysadili, len spal, vôbec sa nebudil, nebolo to normalne

kika691
2. apr 2017

@mauerka nám.zabrali homeopatika

mauerka
autor
2. apr 2017

@valy ak sa mozem spytat, z akeho dovodu u tak maleho babatka? Ked ste vysadili, ako ste to dalej riesili?

mauerka
autor
2. apr 2017

@kika691 ktore, prosim? My uz mame vyskusane asi vsetko - od gastrotussu, cez polohovanie, antirefluxne mlieko, Nutriton.... nic nepomaha

johanka_de_arko
2. apr 2017

Ked som vahala ci brat alebo nebrat Costi pri kojeni, sestra bola v soku, ze s tym mam nejaky problem, vraj sa to dava v pohode malym babatkam.aj jej syn to vraj bral od narodenia (teraz ma 20 rokov). On mal tiez reflux, ale nie taky ako opisujes ty. On mal na mocovych cestach. Mame to v rodine dedicne. Takze sestra to davala novorodencovi v pohode a vraj to nemalo ziadne neziaduce ucinky.

valy
2. apr 2017

@mauerka kvôli potvrdenému refluxu. potom po vysadeni sme len polohovali a davali sirup gaviscon, to je podobne ako gastrotuss. ten sme davali asi do pol roka. kojila som stale, ked chcel (lebo vzdy strasne vela vygrckal) a tak asi do 9 mesiacov to trvalo, ale potom to uz skoro uplne preslo.

valy
2. apr 2017

@mauerka a mate aj nejake komplikacie, ze nepribera, ma zapal priedusiek a pod.? ja som mala tri deti s refluxom, pri prvom dietati sme sa strane trapili, pri dalsich dvoch som uz vedela, ze treba len vydrzat. prve mesiace deti prezili prilepene na mne alebo manzelovi,, vo zvysenej polohe. zacali aj dost skoro sediet a stat, asi im tak bolo lepsie

kika691
3. apr 2017

@mauerka gastrocynezine(ak som to správne napísala)a spinkať na vyvýšenom.

jarca1111
27. mar 2019

@mauerka ahoj brali ste nakoniec tento liek? pomohol? a v akej davke?

mauerka
autor
1. máj 2019

@jarca1111 nakoniec sme to pretrpeli bez Costi, do roka mal silny reflux, teraz ma 2,5r a aj tak musime davat pozor, aby to napr. neprehnal s mnozstvom jedla alebo aby nebol velmi "akcny" po jedeni, lebo sa pogrca "na poziadanie"

sabina20
29. mar 2024

@mauerka dobrý den prajem, prosim vas kedy sa vasmu synovi polepsilo? Pretrvava u neho ešte reflux ?..moja dcerka ma 2,5 roka. A zial nic nezabera uz som stratená. Ďakujem